kroniek lliilii.il 111!»»!® AJAX-NAPOLI (in de verlenging). Het fraaie tweede doelpunt van Ruud Suurendonk. De Italiaanse goalie is machteloos Waar zou onze eerste Kroniek in dit nog zo prille begin van het nieuwe jaar anders mee kunnen beginnen dan met het uitspreken van onze beste wensen voor u allen. Voorspoed, succes en in het bijzonder een goede gezondheid. Vooral dit laatste, menen wij, is wel een van de voornaamste verlangens, zo niet de grootste Wat ons aller Ajax aangaat nu ja, wat zou er ten aanzien van 1970 anders voor de hand liggen, dan de begeerte naar een hernieuwd landskampioenschap met de daaraan verbonden Europa Cup I geneugten Het ware tevens een fraai geschenk in verband met het 70-jarig bestaan van de Club-der-Meerse-Helden! Doch het behalen van de ere-titel wordt zeker niet geschonken. Is er, zo goed als hal verwege in de competitie gevorderd, wel het praedicaat: herfst- kampioen, staan we twee punten op naaste concurrent Feijen- oord vóór, wat dus alles bij elkaar momenteel wel rechtvaardigt dat aan de hoogste titelatuur wordt gedacht... met nog 18 wedstrijden voor de boeg, is het still a long way". In ieder geval zij Rinus Michels met zijn selectie alle succes toegewenst. Ook al het goede voor ons bestuur, onder de bekwame leiding van voorzitter Jaap van Praag. Weinig „troubles" en let op uw saeck! Dat de andere elftallen met desbetreffende trainers, commissies e.a. eveneens naar goede resultaten in 1970 streven onze beste wensen vergezellen ook hen daarbij. Tot slot veel heil en zegen voor hen, die we nog niet noemden: voor administrateur Dalmulder en zijn assistenten, voor onze „groundmen", voor de heer Ferron en zijn staf: Karei, Leo en chefkok; alle mede-commissieleden, de heren Van Steenbergen en hun drukkerij Grafica, kortom voor iedereen „all the best in 1970". Wat de voetballerij betreft, tja, er zit lelijk de klad in de afwer king van het competitieprogramma. Al twee zondagen achter 2

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1970 | | pagina 2