DE AJAX B-SELECTIE met links trainer Grijzenhout en in het midden chef d'équipe A. Boerkoel kennen. Als mens: zowel in ernst, als ten aanzien van de komische noot van het leven. Met betrekking tot dit laatste, terugden kend aan onze jongere jaren on vergetelijke herinneringen gaan voorbij Noem ik bv. de spiritistische seances, waarbij de tafel soms vervaarlijk danste en aan het „medium" gevraagd werd hoe de afloop van de komende wedstrijd zou zijn. Geen reactie: verliezen, één stoot: winnen, twee stoten: gelijk. Als ik er nog aan terugdenk Daarna: KAARTEN! Tot het ochtendglo ren. En je in zo'n nacht diverse keren krom gelegen bad van het lachen als Wim weer op zijn best was. „Kleine Pim" (Volkers Jr.) was het nog, want ik spreek nu over de tijd van zijn wieg. Vanzelfsprekend wilde moeder Rie er ook wel eens tussenuit en dat beteken de voor Wim dan: thuis blijven en op het kind passen. Alsook Pim in slaap Wiegen. Zo trof ik vader Volkers op een avond al dus: op de grond liggend de krant lezen en om beurten met linker- en rechterbeen de wieg schommelend houden. Nog zie ik het voor me Ongelooflijk, die situatie toen! Beste Wim, mijn wens en die van zovele vrienden en bekenden: dat het je gegeven moge zijn nog vele jaren in goede gezond heid in ons midden te toeven. Als voor zitter van de Financiële Commissie, als plaatsvervangend voorzitter van de Leden raad, als tafelpresident van de Bordjes- club, maar vooral als Ajacied! Wim, ook voor Rie, nogmaals van harte! Mede uit naam van de andere bestuurs leden spreek ik hier onze grote voldoening uit over het schitterend succes van de benefietwedstrijd ten bate van Willy Dui- lens. Behalve Pers, Radio en Televisie, die op werkelijk enorme wijze de interesse van het publiek opwekten, was het dan dit publiek dat de grote stoot gaf tot het prachtig financiële resultaat. Doch in de bijzondere dank die ik hier naar voren wil brengen, dienen nog vele anderen te wor den betrokken, die allen op hun wijze een steentje, neen een kei bijdroegen. Grote voldoening ook voor de initiatiefnemers, die met betrekking tot het verwezenlijken van hun plannen, de grootste lof verdie nen. Helaas is op dit moment nog geen defini tief resultaat bekend, aangaande de even tuele terugkeer in de hoofdklasse van de Ajax-honkbalpioeg. Zowel Herre Kok c.s. als Terrasvogels wonnen 'ieder een wed strijd, zodat een „match a trois" zal moeten uitmaken wie promoveert. Zeer jammer is het dat voorzitter Martin Bremer hierbij niet persoonlijk aanwezig kan zijn; een niet ernstige maar toch nare ziekte, die nog vrij langdurig is, noopt hem het bed te houden. Martin, voor alles: spoedige beterschap. Verder hoopt heel Ajax dat jouw jongens alsnog zullen slagen. All the best. Cor Kieboom, Feijenoords oud-voorzitter, 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1969 | | pagina 6