bijzonder gewaardeerd met de zilveren roos huistoe Zowel vóór de wedstrijd tegen AC Milan (in de vorm van aanmoedigingen) als na afloop, ontvingen wij weer talloze sympa thieke reacties, welke thans wel bijzonder op prijs werden gesteld. Wederom hartelijk dank daarvoor! We hebben zo maar weer eens een greep gedaan Excellentie mej. dr. M. Klompé, Den Haag Staatssecretaris GrapperTiaus (Finan ciën), Den Haag Dames L. en M. Sint, Amsterdam Fam. Schreuder, Amsterdam Ab van der Linden, Amsterdam Een voetbalminnend echtpaar uit Ame- rongen P. Kranenburg, dir. Amstelbrouwerij, Amsterdam Bewoners ,,de Klinkert", Tilburg De Ajax-fans uit Utrecht (Marijke, Ferry, Willem en Tini) Dé van Minden, Amsterdam („doorlachen en verder fietsen") R. J. Mol, Ajaxweg 47, Amsterdam („The game is lost, except the honor!") De heer Bons, directeur-generaal Bijen- kort-beheer (met waardering Burgemeester en Wethouders van Amsterdam Football-Club Liverpool Bennie Keijser, Den Haag L. Bastiaans, Amsterdam Vrienden van Ajax o.l.v. B. Bruil J. W. Mullenders, Vlaardingen De heer en mevr. v. d. Berg (Monster) (Ajax verloor, maar wij wonnen de Cup in de gedaante van een flinke zoon die wij noemen Robertus, Gerardus Hendri- kus) J. C. van Leeuwen, Gendt (Gld.) C. van Hasselt, Heemstede Ajax-supporter in Bloemendaal D. Bamberg (83 jaar), Rotterdam J. J. H. Sleeswijk, Amsterdam J. Smolenaars, Vorstenbosch VVV Nunspeet e.o., Nunspeet Marjolein de Craen, Amstelveen Vlasman, Amsterdam „Een onbekende soldaat", Zeist Ajax-supporters in Madrid Jeroen (9 j.) en Dick (6 j.) Hendriks, Amsterdam Liesbeth Mol, Amsterdam B. K. Okma, Hoogeveen G. J. Honing, Amsterdam Supportster uit het Oosten, Hengelo (O.) de teleurstelling des te groter, dat ik er drie dagen kapot van ben geweest") enz. enz. DE DOOR VASOVIC FRAAI GENOMEN STRAFSCHOP De Italiaanse doelman is kansloos Ajax heeft de 20 achterstand tot 21 ingelopen. Luttele uren voordat de finale om de Europa-beker op 28 mei LI. een aanvang zou nemen in het fraaie en indrukwekken de Bernabeu-stadion van Madrid, lunchten wij gevijven, zo omstreeks het thee-uur, in een visrestauratie in de onmiddellijke nabijheid. Bij het vertre'k uit dat gastro nomisch centrum bereikte ons de vraag ons wel in het gastenboek te willen in schrijven. Daartoe gemachtigd door een vrouwelijk aanverwant, een bijzonder be vriend stadgenoot en fanatiek Ajax-dona- teur en twee personaliteiten uit Katwijk aan Zee heb ik mij, ten schrifture als voormeld, met verontschuldigingen aan het adres van een groot Amerikaans dich ter was het niet Henry Wadsworth Longfellow, op 27 februari 1807 in Port land, Maine, geboren en op 24 maart 1882 in Cambridge, Mass., overleden? een actuele wijziging van één zijner ge vleugelde woorden veroorloofd. Hij be toogde immers, dat het beter is te heb ben liefgehad en verloren dan nimmer te hebben bemind. In alle bedeesdheid ver meende ondertekenaar dezes, dat een iet wat verwant verhaaltje viel te maken waardoor zou kunnen blijken, dat het de voorkeur verdient te hebben gespeeld en verloren dan nooit de speelse natuur te 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1969 | | pagina 6