ze waren er weer Dat waren voor dr. Rolink geen enkel-eenvoudige gevallen Het duel van Salo met de blessure van Gert Ook thans, d.w.z. na de beide wedstrijden tegen Spartak, be reikten ons weer felicitaties etc. in velerlei vorm. Hartelijk dank aan allen die zo attent waren Wij noemen u o.a. de namen van bondscoach Kessler; Go Ahead; DOS; Hein Boltong te Eijs-Wittem; Peter Boermeester uit Lenno (Californië); Slauerhoff; het personeel van de RK Mavo-school te Schijndel; Federatie Chr. Kath. Werkgeversbon den; fam. Fleysman; W. v. d. Torre te Hoogvliet; gezagvoerder en officieren van de „Mailloyd" varende ter hoogte van Paas eiland; fam. Koolhaas; Verbindingsdienstpersoneel HMS „Zeven Provinciën"; de heer en mevr. Koetsier-Perret Gentil uit Cura cao; mr. H. W. van Doorn, voorzitter KRO; Jan Visscher uit Madras; Vereniging voor Vreemdelingenverkeer te Nunspeet u dit jaar weer in Nunspeet zullen mogen verwelkomen, teneinde uit te rusten van het uitermate zware voetbaljaar"); fam. Bijlsma, Amsterdam wat een mooie herinnering zou dat zijn, Ajax Europa Cup-winnaar op onze koperen bruiloft!); mevr. Kemmer-v. d. Bergh kijk maar niet naar het schrift of de taalfouten, want ik ben ook de 80 al lang voorbij Fa. lbo, Amsterdam; de heer P. Kranenberg, dir. Amstelbrou- werij, Amsterdam; directie en medewerkers Badhotel Rockanje; fam. Kolmer, Amsterdam; C. de Soomer, Utrecht hard- stikke goed!"); H. Putters, luitenantJkolonel van het jubilerende regiment geneeskundige troepen (100 jaar) te Amersfoort; Haags Handboogschuttersgilde St. Sebastiaan, enz. enz. Speciaal zouden wij nog willen vermelden een aardige brief van de leerlingen 2e klasse Rijksscholengemeenschap te Breukelen met maar even een 78-regelig gedicht, té lang om hier geheel weer te geven. Als bewijs van onze waardering en erkentelijk heid lichten we er het volgende uit: Ajax is een van de beste ploegen Dat weet iedereen met groot genoegen. In het stadion is het altijd een groot festijn Vooral als de Ajacieden aan het winnen zijn. Wanneer Ajax het stadion binnentreedt Is het direct een grote keet ledereen begint dan te schreeuwen Ze lijken dan wel een stelletje wilde leeuwen. Als ze het veld verlaten Zitten hun shirtjes vol gaten. Verder vergaten ons niet: de Israëlische Voetbalbond; P. H. van Doesburg; S. Keizer, Rotterdam (toch Ajax-supporter); familie Karregat, Volendam. Nu moet u niet denken dat het altijd amour" is! Of beter ge zegd: kritiek is er altijd. Zij het dan bij grote successen anders dan bij mindere resultaten. Velen zien SpartakAjax als een teleurstelling. Als „kijkspel" was het ook wel (hoe, dat mag u zelf uitmaken) „om je eigen op te vreten". Menigeen was immers aldus de verzuchting een jaar ouder geworden, resp. doodmoe van de spanning En dat geeft dan wel eens (wij ontvingen er drie ditmaal) aan leiding tot het uiten van opgekropte gevoelens De heer Jan van Eek uit Basel knipte iets voor ons uit de „Neue ZürCher Zeitung". De journalist H. U. Landorff geeft in een artikel „Fairness wie sie sein sollte" zijn mening weer over de pijnlijke toestanden 14

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1969 | | pagina 14