Saint Germain des Prés Het gebruikelijke en altijd weer grandiose slot van de jaarlijkse visdag een grote pluim op hun muts geven. Alles, maar dan ook alles was heerlijk. De biefstuk was goed voor luie mensen; die be hoefde je niet te kauwen, hij smolt op de tong. Wij hadden weer de vrienden van Vasovic erbij, het Joegosla- visch orkest „Quintet Trevire Beograd", dat geweldig op dreef was. Vooral de zanger had een groot succes met o.a. Granada en Catarie. Geloof mij; hij brak menig vrouwenhart met zijn fonkelend geluid en charme. Als vanzelfsprekend was Tante Leen present met haar steeds weer innemende en hartverwarmende Amsterdamse liedjes. Wij bij Ajax kunnen daar nooit genoeg van krijgen. Daarvoor veel dank. Na het succesvol her-optreden van Johnny Jordaan, hadden en- BOWLING FOR EVERYONE Rembrandtsplein 10 - telefoon 239963 Directie: Carel C. Kamlag en Tom Manders kele Ajacieden op onze feestavond het initiatief genomen om Johnny uit Antwerpen te laten overkomen. Ook nu weer lanceerde hij het lied waarmede hij eerder Tante Leen had toegezongen. Het is natuurlijk bij dat ene lied niet gebleven. Onder leiding van onze populaire Harry de Groot (een échte Ajacied) is het een zangfestijn geworden van deze twee rasechte Amsterdamse ar tiesten. En het feest werd wel zo groots, dat er momenten waren, dat niemand meer zat, alles danste of deed mee aan de polonaise, als gold het een bruiloft. Aan het begin van het diner nam tweede voorzitter André Kraan het woord en sprak o.a. ten aanzien van de aanwezigen over de: crême-de-la-crême van Ajax. Aan het eind van zijn rede werd hij hartelijk toegejuicht. Groot succes had ook de charmante Meriam van Aalten, die een paar prachtige accordeon-soli ten beste gaf. Bravo Meriam! En onder de verschillende dans-, muziek- en zangnummers door was het steeds weer Corrie Deegen, die met dansen en springen allen vermaakte. Door een misverstand zat hij niet direct bij zijn eigen ploegje, maar dat kon zijn en onze pret niet drukken. De com missie wil volgend jaar, dat hij op schoot van een door haar aan te wijzen dame komt te zitten (na het bal dan). Het feest ging ononderbroken verder. Ook onze secretaris, de heer J. Westrik, kwam nog voor de microfoon. Op zijn eigen wijze vertelde hij wat hij op zijn hart 14

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1968 | | pagina 14