dankbetuiging ,uw official Forddealer' personenauto's bestelwagens, vrachtwagens AUTOMOBIELINDUSTRIE 'AMSTERDAM' N V. AUTOMOBIELBEDRIJF W. JANSEN N V. ik ken ze door en door. Maar ja, de geleerden zullen het wel nooit eens worden, ledereen interpreteert het anders. Buiten Ajax heb ik nog enkele andere „klanten". Zo ben ik bijv. ook masseur van de dames-atletiekvereniging Sagitta, waardoor ik dus atletes als Tilly v. d. Made, Hilda Slaman, Corrie Bakker, Ciska Jansen en Stans Brehm onder mijn hoede heb. Wanneer de schaats-kernploeg in Diemen is gebivakkeerd, behandel ik onze topschaatsers en -sters eveneens. Bovendien verzorg ik dan nog een groot aantal voetballers van bijv. OVVO, AFC en JOS. Ja, ik heb inderdaad een druk leven. Maar ik doet het graag. Zodoende. Ik zeg je: Ajax wordt weer kampioen. Absoluut. Ondanks de zgn. „bejaarden" in het elftal, waar een ieder zich zo'n zorg over maakt. Dat is helemaal nergens voor nodig. Tegen Nürnberg zal het zwaar worden maar een kans hebben we op zijn minst en persoonlijk geloof ik dat we het wel halen. Het hangt echter van veel factoren af, nietwaar? Dat bewees AjaxLiverpool wel. Er is niet veel ruchtbaarheid aan het tienjarig jubileum gegeven. Dat is maar goed ook. Voor mij hoeft het allemaal niet zo groots. Van de spelers heb ik een autoradio gehad en de club, het bestuur dan, bood een filmprojectie-installatie aan. Gewel dige cadeau's, waar ik zeer dankbaar voor ben. En wat mij betreft plak ik er nog gewoon tien jaar aan vast." M. MIDDENDORP Jr. Gaarne wil de heer J. Ferron, mede namens zijn echtgenote, van deze gelegenheid gebruik maken, allen die bij de her opening van het Ajax-restaurant blijken van belangstelling ga ven, in welke vorm ook, daarvoor zeer hartelijk dank te zeggen. Natuurlijk heb ik herinneringen aan bepaalde wedstrijden. Ajax Liverpool is wel een van de fijnste geweest. Misschien niet qua spel, maar wel wat betreft sensaties en emoties. Alles zat mee in die wedstrijd. Na een paar minuten al een voorsprong, echter lekker Holland-weer en 65.000 mensen die en bloc achter je staan. Wat wil je nog meer. LiverpoolAjax was lang niet zó, ondanks al de flauwgevallen mensen op de tribune. Dan maakte BesiktasAjax meer indruk op mij. Real MadridAjax was een bijzonder jammerlijke wedstrijd, terwijl Dukla Praag Ajax zonder meer triest te noemen is. Wat de competitiewedstrijden betreft vergeet ik AjaxFeijen- oord van 1960 nooit, je weet wel, die 51 terwijl wij bij de rust met 10 achter stonden. Willem Bleyenberg scoorde drie maal. Déze wedstrijd valt te vergelijken met AjaxLiverpool. Geweldig. Doping? Wanneer kan er van doping worden gesproken? Zeker is, dat een arts nimmer aan een sportman of sportvrouw middelen zal verschaffen resp. toedienen, welke de prestaties van hem of haar kunstmatig opvoeren. Als echter die arts, in overleg met trainer en de betrokkene zelf, laatstgenoemde me dicijnen geeft tegen b.v. griep, verkoudheid of zenuwen, daar mede hem/haar in staat stellend de sportprestatie te verrichten, waartoe hij/zij anders ook in staat was geweest, kijk, dat is voor mij géén doping. Dat is toch heel wat anders, dan de hande lingen van die categorie soigneurs e.a., welke met gif werken, dat slechts even „opwekt" om de topprestatie er uit te persen, waarna de overwinning slechts een schijn-zege, ja veelal een ernstig verlies blijkt te zijn Specialisten in VERKOOP, SERVICE, ONDERHOUD Amstelveenseweg 280-302, tel. 796215-796216 Corn. Troostplein 11-13, tel. 799615 Vert.: H. Lee, tel. 796215. Privé 190063 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1968 | | pagina 9