met sleutel voor de (her-)opening door de voorzitter, alsmede bloemen voor mevr. Van Praag Bovendien en tegenwoordig zeer belangrijk geen parkeer problemen! De aanwezigheid van drie biljart-tafels heeft er tevens toe ge leid, dat we voortaan onze clubavonden „thuis" kunnen houden, terwijl het is weer zover, vóór je het weet de gezellige sfeer van een kienavond, thans op „hoger niveau" komt te lig gen Verder en dit tot besluit valt het op, hoeveel beter de rijkdom aan trofeeën in de nieuwe, prachtig uitgevoerde prijzen- kast tot uiting komt, terwijl de inrichting van de bestuurskamer (bestuursZAAL zouden we het haast willen noemen) door ver schuifbare wanden in drie ruimten van elkaar te scheiden, als: „een hoofdstuk apart" zou kunnen worden aangemerkt. Op 24 augustus jl. was de heer D. F. Barends 50 jaar onder steunend lid van Ajax. Wij werden hierop geattendeerd en zulks wettigt zeker een speciale vermelding in deze kolommen, waarbij we, naast de aanbieding van onze gelukwensen, tevens de hoop uitspreken, dat het de heer Barends gegeven moge zijn, nog vele jaren de verrichtingen van Ajax te mogen volgen. Om nog eens even op de competitie 1967-1968 terug te komen, althans dan wat de eredivisie betreft, ontleenden wij uit het clubblad van Feijenoord enkele gegevens over het Nederlandse voetbal-,.verleden". Wij vonden een en ander zeker interessant genoeg om de Ajax- kringen hiermede ook op de hoogte te brengen. Verder onze dank aan de Rotterdammers met tevens een compliment voor de samensteller(s) van genoemde statistieken. Trots toont „Ome Jan" Camphuijzen zijn werk 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1968 | | pagina 3