T- éjectrSc Gramophone I0V -feTel.2451°5 settee sewice cprvice SfcJ (n p getv'ice service g I SPU1 s«*. service service Hofleverancier van Z.K.H. Prins Bernhard der Nederlanden Spu 6 voor uw radio Spu 6 voor uw televisie Spu 6 voor uw grammofoonplaten Spu 6 voor uw grammofoon Spu 6 voor uw radio-grammofoon Spu 6 voor uw stereo-weergave Spu 6 voor uw band-recorder Spu 6 voor uw grammofoon-meubel Spu 6 voor uw versterker Spu 6 voor uw reparatie Westrik en Kraan, naast diverse ouders, ter verwelkoming aan wezig waren, deed ons enorme deugd. De spelers, voor de meesten het sluitstuk van het jeugdvoetbal, die voor dit succes hebben gezorgd, zijn: Gerard Happé, Freek Post, Dirk Kruimer, Hennie en Robbie Vredenbregt, Wim Klaas- sen, Jan Fleijsman, Jan de Koning, George Bockel, Victor Wels, Robbie Speyer (Sparero), Bert Jurgens, Harry Sacksioni, Cocky Hoogenboom. Jongens, hartelijk bedankt. Jullie hebben de leiders door het spel en vooral de eerste prijs een fijn sport-weekend bezorgd. C. v. d. WAL Co. MET DE B JUNIORES NAAR LUDWIGSHAFEN We vertrokken met de trein van 8.07 uur van het Centraal Sta tion. Vijftien jongens alsmede de heren Grijzenhout, Kamlag en Fleijsman. Nagewuifd door vaders, moeders, grootmoeders en grootvaders. De stemming was direct goed. Drie coupé's: een kaart- en knobbel-afdeling, een lees-afdeling met grammofoon en een kijk- en slaapploeg. Het was een mooie reis langs de im posante Rijn. 's Middags om kwart voor drie waren we in Ludwigshafen. We werden afgehaald met auto's en gebracht naar het twee jaar oude vakantie-huis, waar alle ploegen tezamen kwamen. Wat een prachtig huis. Alles was even groot. De ligging, de bedden en dan het eten. Voor sommigen even vreemd, maar in één woord buitengewoon. Zeer goed. Zaterdagsmorgens: ontvangst door de burgemeester op het stadhuis. Met enige glazen champagne en voor de jongens (uiteraard) jus d'orange. De door ons overhandigde presse- papier met de bekende Ajax-kop werd bijzonder op prijs ge steld. Hierna was er een bezichtiging van het strijdperk (het stadion). Plaats voor ca. 60.000 bezoekers. 's Middags de eerste wedstrijd tegen Partizan. We waren vol goede moed en de jongens hadden er ook echt zin in. De lieden van Partizan waren echter groter, steviger en in hun doen en laten meer mannen. En toen gingen ze voetballen. Mensen wat gaven die een partijtje weg. Voor onze begrippen van B-juniores onmogelijk. Wat deze jongens lieten zien voor 16-jarigen was zó goed, zó fantastisch, dat het hier voor Ajax onmogelijk was om daar tegen op te kunnen. We verloren met 40. Hierdoor waren tegelijk de volgende tegenstanders van Partizan gewaarschuwd, hetgeen beslissend is geweest voor de eind stand, aangezien het doelgemiddelde besliste. Op zondag kregen we twee wedstrijden. De eerste tegen SVW Mannheim, welke we met 11 gelijk speelden, een resultaat waar onze tegenstander heel blij mee was. De tweede wedstrijd op deze dag ging tegen Bayern München, welke we met 00 gelijk speelden. Door deze resultaten en door het slechtere doel gemiddelde werden we in onze pool laatste en moesten we 's woensdags om de 7e en 8e plaats spelen, 's Maandagsmorgens hadden we het ontbijt in het „Kaufhof", een soort Bijenkorf. Daarna werd gewinkeld en iets gekocht voor thuis. 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1968 | | pagina 9