aan alle leden der afc ajax Saint Germain des Prés getrokken.) Bij die gelegenheid wordt de verbouwde bovenverdieping van ons sta dion officieel heropend. Over die verbouwing gesproken, alles ver loopt tot op heden volgens plan. Mét de vordering der werkzaamheden kan men constateren welk een verfraaiing en voor al verbetering dit gaat betekenen. Zoals u uit de pers hebt kunnen vernemen, hebben wij Gé Mühren uit Volendam ge contracteerd. Gaarne heet ik hem welkom in de Ajax-gelederen, waarin hij zichzelf zo gaarne geplaatst zag en spreek de wens uit, dat hij zich spoedig bij ons zal hebben aangepast. Met onze honkballers gaat het dit jaar wel naar tevredenheid meen ik, al zal de uiteindelijke wens wel zijn weer naar de hoofdklasse terug te keren. De juiste stand van zaken zal Martin Bremer ons ongetwijfeld in dit clubnieuws weer willen geven. Tot slot een algemene wens, die het Ne derlandse voetbal raakt. Moge de zgn. studiecommissie van de KNVB, waarin ook ons lid mr. dr. E. W. Catz zitting heeft, spoedig gereed zijn met haar rapport, op dat de inspraak van de amateurs in hel profvoetbalbeleid kan worden opgeheven Het zelfstandig profvoetbal kan dan mis schien een Liga gaan vormen naar Engels voorbeeld. Gebeurt dit niet, dan is het niet ondenkbaar, dat er in de toekomst een pressiegroep van betaalde clubs ont staat, die zich tegen het sectiebestuur Betaald Voetbal gaat opstellen. Dit on danks de concessies, die het sectiebe stuur met voorbijgaan aan de „Hearing" op 22 juni jl. heeft gedaan om de compe titie-indeling op 3 x 18 te houden. J. VAN PRAAG Waarde sportvrienden, Het seizoen 1967-1968, hetwelk zowel in sportief als in finan cieel opzicht onze verwachtingen heeft overtroffen, loopt ten einde en het nieuwe seizoen 1968-1969 staat voor de deur. Vele werkzaamheden, o.a. de verantwoording van de contributies en de daarmede verband houdende verzending van de diploma's, moeten worden verricht. Inmiddels zijn aan u de bekende girokaarten, thans voorzien van uw naam, per post uitgereikt. Moge ik u verzoeken het verschuldigde bedrag, hetwelk u kunt vaststellen aan de hand van de op u van toepassing zijnde be dragen, vermeld op de achterzijde van vorengenoemde giro kaart, ten spoedigste over te maken op gemeentegiro rekening A 2800, ten name van AFC Ajax. Zij die geen gemeentegirorekening hebben, dienen het verschul digde bedrag te storten op een daartoe aangewezen (bij) kan toor van de Gemeente Girodienst, waarvoor eveneens van vo rengenoemde kaart gebruik moet worden gemaakt. Opgemerkt wordt, dat voor de wedstrijd AjaxAtletico, welke wedstrijd op 14 augustus a.s., aanvang 19.00 uur, in ons stadion zal worden gespeeld, de diploma's 1967-1968 niet geldig zijn, en alleen op vertoon van de diploma's 1968-1969, voor zien van een pasfoto, toegang zal worden verleend. Opdat een zo vlot mogelijke afwerking kan worden verzekerd, verzoek ik u dringend het verschuldigde bedrag vóór 20 JULI a.s. te voldoen. Indien betaling na 20 juli a.s. plaatsvindt, dan kan ik u niet garanderen dat u uw diploma vóór 14 augustus a.s. in uw bezit hebt. Zoals u weet, worden de diploma's aangetekend per post aan uw adres verzonden. Ter voorkoming dat de stukken door de posterijen wegens ,,niet afhalen" worden teruggezonden, ver zoek ik u, als u in het tijdvak 15-7-'68 t.m. 15-8- 68 met vakantie gaat, op de achterzijde van uw girokaart het tijdvak van uw vakantie te vermelden. Vervolgens deel ik u, ter voorkoming van teleurstelling, mede, dat verzoeken om toelating van ondersteunende leden niet in behandeling kunnen worden genomen, omdat het maximum vast gestelde aantal ondersteunende leden is bereikt. Voor vorenbedoelde personen bestaat echter de mogelijkheid om een seizoenkaart van 150,of f 50,te kopen. Deze kaarten geven recht op een overdekte plaats op de Reynolds- tribune c.q. staantribune en zijn, zolang de voorraad strekt, zowel bij onze administratie als bij de bekende voorverkopers te verkrijgen. Ook maken wij u er nog opmerkzaam op dat, om tot een zo billijk mogelijke verdeling van de plaatskaarten te komen, het bestuur er toe is overgegaan registratiekaarten ad 10,en 5,te verko.:en. Deze kaarten, welke uitsluitend bij de bekende voorverkopers verkrijgbaar zijn, geven recht op koop van een zit- c.q. staan plaats. Voor de door AFC Ajax als ontvangende club in het Olympisch Stadion te spelen wedstrijden geven deze kaar ten recht op koop van een plaatsbewijs beneden zijvak c.q. staanplaats. Aan de hand van de door de voorverkopers verkochte registratie- kaarten worden deze voorverkopers bevoorraad. Het recht tot kopen van een plaatsbewijs is geldig TOT UITER LIJK 3 DAGEN VÓÓR de wedstrijd; indien de voorverkoop van de plaatsbewijzen tenminste één week voor de wedstrijd is aan gevangen, dan geldt dit recht ten hoogste drie dagen na de aan vang van de voorverkoop. Ik geef u in overweging uw kennissen en vrienden van voren staande regelingen in kennis te stellen. Inmiddels verblijf ik met sportgroeten, Hoogachtend, H. G. A. TIMMAN, penningmeester BOWLING FOR EVERYONE Rembrandtsplein 10 - telefoon 239963 Directie: Carel C. Kamlag en Tom Manders 5

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1968 | | pagina 5