laatste wedstrijden van Ajax B verwijzen wij u naar de verslagen van „Secco", terwijl Wim Schoevaart, Karei Kamlag alsmede ,,C. van der Wal en Co." u het een en ander vertellen over de deelname van Ajax-elftallen aan diverse internationale toernooi en. En tot slot de standen bij de jeugd. Dat Ajax 1 de eerste wedstrijd voor de Europese na-competitie thuis tegen Torino met 31 won, weet u natuurlijk al lang; een vooral in de eerste helft schitterend door onze jongens gespeel de ontmoeting. Cup-niveau! In augustus gaan we verder. De werkzaamheden aan ons stadion, waarbij we dan voorname lijk de verbouwing van het bovenrestaurant en bestuurskamer bedoelen, vordert zo goed, dat het er inderdaad alle schijn van heeft, dat de uitbreiding op tijd klaar zal zijn. Met onze honkballers gaat het goed. Martin Bremer heeft daar weer meerdere regels aan gewijd. Gaarne uw aandacht voor hem. Met eerbied gedenken wij in deze Kroniek het heengaan van de heer Dirk Knegt, eens mede-oprichter van ons cluborgaan. Op een van de volgende bladzijden wordt daar nog wat uit voeriger aandacht aan gegeven. Op 19 juni jl. vierden de heer en mevrouw Lens hun 50-jarig huwelijksfeest. Ook vanaf deze plaats nog aan Jan en zijn vrouw namens alle Ajacieden onze hartelijke gelukwensen. We konden 's middags kennis nemen van een grootse bloemen hulde welke men het bruidspaar reeds had gebracht, terwijl bij het ontvouwen van de plannen ten aanzien van de verdere feest viering, wij de indruk kregen, dat after the Ball het woord grandioos het enige zou zijn om het succes van de viering op de juiste wijze te omschrijven. Moeder Lens en Jan nog vele gelukkige en gezonde jaren! De heren J. van Praag en W. Bruynesteijn hebben een bezoek gebracht aan Jan de Natris, tegenwoordig woonachtig in Castri- cum. Bij deze gelegenheid werd hem het bekende Blauwe Bord met betrekking tot zijn 40-jarig lidmaatschap overhandigd, aan gezien hij destijds niet aanwezig kon zijn op de bijeenkomst der jubilarissen. Behalve dat hij zeer erkentelijk was voor de komst van boven genoemde heren, zich zeer ingenomen toonde met het Bord, verzocht hij tevens langs deze weg de hartelijke groeten over te brengen aan zijn vele vrienden en bekenden. Aan welk verzoek wij bij deze gaarne voldoen. Jan, all the best! En dan gaat onze schrijfmachine hiermede onder de kap. Gaarne hopen wij dat u allen een vakantie zult hebben, die zo niet in alle opzichten, dan toch grotendeels aan uw verwach tingen zal beantwoorden, je moet er maar weer een heel jaar op teren. En dat u weer gezond en wel op uw basis zult terug keren. T. M. Bij de foto's: De verbouwing volgens plan! 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1968 | | pagina 3