programma toernooien 1968
dankbetuiging
Juniores Cl - Ie klasse
A
DCG
15
11
3
1
58-
-14
25
DWS
16
12
1
3
61-
-19
25
WA
17
12
1
4
47-
-25
25
Blauw-Wit
14
8
3
3
50-
-23
19
De Volewijckers
17
6
5
6
27-
-26
17
Ajax
13
6
3
4
38—
-13
15
DWV
15
6
3
6
31
-24
15
De Spartaan
16
3
5
8
26-
-48
11
SDW
15
4
2
9
31
-63
10
ZSGO
14
0
3
11
5—
-54
3
JOS
14
0
1
13
9—
-75
1
Juniores C2 - Ie klasse
B
AFC
14
12
0
2
45-
-20
24
RODA '23
12
8
3
1
27—
-12
19
Zeeburgia
13
7
2
4
29—
-19
16
Blauw-Wit 2
13
6
3
4
28—
-1 1
15
Ajax 2
12
6
2
4
21
-19
14
Aristos
11
4
2
5
19—
-23
10
NFC
15
4
2
9
22—
-30
10
Ambon
9
3
2
4
18—
-17
8
St. Martinus
11
1
3
7
16—
-27
5
Meerboys
12
0
1
11
9—
-46
1
Juniores C3 - Ie klasse
C
Geuzenveld
14
12
2
0
54—
-18
26
TOB
12
8
1
3
41
-14
17
Schellingwoude
13
5
4
4
44—
-25
14
Ajax 3
9
5
3
1
22—
-14
13
Rood-Wit A
14
3
6
5
25—
-30
12
Vespucci
10
4
3
3
15—
-16
11
St. Pancratius
12
3
4
5
17—
-22
10
De Meteoor
15
1
7
7
12—
-25
9
RKAVIC
13
3
2
8
17—
-44
8
Volewijckers 2
12
0
4
8
14—
-50
4
Juniores C4 - 2e klasse
E
Geuzenveld
11
6
3
2
47—
-16
15
Ajax 4
10
6
2
2
48—
-18
14
The Victory
7
6
1
0
32—
- 7
13
TOG
10
6
1
3
49—
-21
13
Ambon 2
9
5
0
4
22—
-18
10
Amstelzwaluwen
9
1
1
7
11
-47
3
St. Martinus 2
6
0
0
6
10—
-39
0
Watergr.meer
6
0
0
6
3—
-56
0
Juniores C5 - 3e klasse
E
Slotervaart 2
12
9
2
1
42—
-14
20
DWS 4
11
8
1
2
38—
-15
17
Blauw-Wit 4
12
5
5
2
31
-23
15
De Spartaan 3
10
6
1
3
24—
-14
13
DCG 5
11
4
2
5
21
-20
10
Aristos 4
11
3
0
8
22—
-35
6
Ajax 5
9
2
0
7
20—27
4
DWG 4
12
1
1
10
7—
-56
3
Juniores C6 - 3e klasse
O
Ajax 6
13
8
3
2
44—
-20
19
AFC 5
11
9
0
2
74—
-11
18
OVVO 2
10
6
4
0
48—
-10
16
Wilskracht 2
12
7
1
4
58—
-17
15
TIW 2
11
6
2
3
39—16
14
TABA 2
12
5
3
4
48—25
13
Zeeburgia 3
10
4
3
3
19—15
11
ODOS2
7
3
1
3
23—17
7
TOG 2
13
2
0
11
19—93
4
FIT 3
11
1
1
9
6—84
3
DJK 2
10
0
0
10
2—70
0
maart-april
13-14 april
(Pasen)
14 april
(1e Paasdag)
27 april-2 maart
30 april
30 april
17-18-19 mei
23 mei
25 mei
26 mei
25 t.m. 28 mei
1-2-3 juni
(Pinksteren)
1-2-3 juni
(Pinksteren)
3 juni
6 t.m. 9 juni
9 juni
8-9 juni
25 augustus
Vriendschappelijke wedstrijden
LFC, Leiden
Amateurs
De Spartaan, Amsterdam
A jun.
HVV, Den Haag
C jun.
Ludwigshafen am Rhein
B jun.
De Volewijckers, Amsterdam
A jun.
KNVB afd. Amsterdam
Pupillen
Pupillen-toernooi
(4 elftallen)
Feijenoord, Rotterdam Jun.
t.m. 19 jaar
De Spartaan, Amsterdam
B jun.
(Los-beker)
De Spartaan, Amsterdam
C jun.
(Toekomst-beker)
RKSV De Bataven, Nijmegen
A jun.
KNVB jeugdelftal naar Wenen
BBV Union" 1901 eV, Bremen
A jun.
Patro Eisden, België
Amateurs
Vitesse '22, Castricum
Pupillen
ADO, Den Haag Jun.
t.m. 19 jaar
Kampioenschap van Nederland
Al juniores te Zeist
A jun.
Go Ahead, Deventer
B jun.
VIOS, Den Haag
A-B-C jun.
13 april
19 april
24 april
Ajax comb. Amat.Corinthians FC (Wales)
Jun. C-comb.Hinde House Comprehensive
School
Jun. C-comb.Country Secondary School
Het is de heer B. Tak, lid van de Keuzecommissie Jeugdvoetbal,
een behoefte om langs deze weg bestuur, commissieleden en
andere belangstellenden hartelijk dank te zeggen voor de over
stelpende attenties, die zijn vrouw bereikten bij haar thuiskomst
uit het ziekenhuis.
23