Jacob Bakker Broodje van Kootje Fonnie Pronk 1-0 is niks Melchers Olifant Jenever Sm Firma SPORTHUIS In d'ontmoeting van de waarheid was 'r in feite maar één ploeg die de zaken bracht tot klaarheid, want 10 is net genoeg. Toch is 't jammer dat de zege niet wat luxueuzer was. Weet, zo'n 10 valt wat tegen en weerspiegelt niet de klas van een Ajax dat zijn stempel op de wedstrijd heeft gedrukt. En wat meer zegt, dat warempel merkte dat weer èlles lukt. Alles? Nee, want thuis gebleven was de Ajax-schutterij. 't Allerliefst zien wij herleven die der zware batterij. Ik heb hier wel eens geschreven dat men niet té hard moet slaan. Beter bij 20 gebleven dan tot 60 door te gaan. Want dit prikkelt fallen tijde, wat zeg ik, 't vernedert soms. En geen Brit laat zich verleiden, bij de profs, tot zoiets stoms. Echter, in dit waarheidstreffen had ik eerlijk graag gewild (en wie zou dit niet beseffen?) dat zo snel niet was gestild onze hang naar iets meer kooltjes bij zo'n grote meerderheid. Er is los van de obooltjes immers nog rivaliteit. Ja, ik weet het, 't is niet aardig dit te zeggen na zo'n stunt. Maar de score eigenaardig, na zó'n overmacht een punt. Bennie vond ik oppermachtig en zijn plaatsen krijgt een tien. Want ook d i t was ditmaal prachtig, nooit van hem het zó gezien. Verder ga 'k geen namen noemen, ook niet die van Suurendonk die er zich op kan beroemen dat hij ons de zege schonk. Toch, die fractie van 'n seconde dat hij richten dorst is goud waard, voor wie er lotsverbonden streeft naar 't kampioensbehoud. Als u in uw bus hoort glijden dit uw fotorijke blad hebben wij én Fainoord beide P.S.V. en DOS gehad. Zal er tussen de rivalen zijn twee punten nog verschil? Of zal een van beide falen en een dure tol betalen? Oenbesjrieën, en zwijg stil Veritas vincit-dag 10-3-'68. Hallo knapen, in acht dagen achterstand g'egaliseerd Wie dorst daarvan te gewagen, had na Twente dit beweerd? Ajax dient wel te beseffen doel-moyenne hier niet telt. Daarom in een volgend treffen steeds weer waakzaam in het veld. Dè borrel voor Ajacieden n.v. Distilleerderij van J. J. Melchers Wz. - Schiedam verfwaren kwasten en penselen een voordelig adres Nassauplein 11, telefoon 120254 Filialen: Jan Evertsenstraat 1 38, telefoon 84649 Ferd Bolstraat 46, telefoon 711159 Sumatrastraat Leidseplein 20 Tel. 232036 Spui 28 Tel. 237451 Rembrandtsplein 12 Tel. 236513 B. S. LE MARCHÉ. En dat waar het doelgemiddelde bij gelijk aantal matchpunten altijd de beslissing brengt. Wij verzorgen uw gehele sportuitrusting Ajax-leden op vertoon diploma 10% korting op voetbalkleding voor uw voetbalartikelen Adidas - Puma - Quick Bad- en Zomerkleding Heinzelmann en Tweka 1968 Campingartikelen Middenweg 147 (t.o. Emmakerk), tel. 946257 19

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1968 | | pagina 19