dat tegen nummer één uit twee wedstrijden 3 punten werden behaald met de doelcijfers 3 voor en 0 tegen. De andere jeugd-elftallen spelen met wisselend succes. Toch wil ik nog een uitzondering maken voor onze B6, die niet alleen nog ongeslagen is, maar tevens de hoogste score van dit seizoen boekte, nl. 250. Winnen met dubbele cijfers is deze jongens niet vreemd, maar of hun competitie interessant is betwijfel ik, daar er weinig voor hen te leren valt. (Doelcijfers 145 vóór en 5 tegen!) De laatste loodjes wegen nu voor alle elftallen het zwaarst. Train hard, concentreer je op je wedstrijd, pas dan kan je op een goed besteed en sportief seizoen terugzien. Voor u als goede Ajacied, maar niet actief, blijft altijd nog over om deze elftallen eens te bezoeken. De spelers stellen deze belangstelling zeer op prijs. Is 10 uur u echter te vroeg, richt u dan naar 12 uur, maar te zien valt er altijd wel wat. A. KRAAN iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii DANIELSSON. A welcome to you Omstreeks half mei zal begonnen worden met het plaatsen van een 2 meter hoge omrastering langs het gehele hoofdveld. Vóór de aanvang van het seizoen 1968-1969 zullen op de Ere- en Reynolds-tribune afscheidingen worden aangebracht tussen de verschillende vakken, zodat het overlopen van het ene naar het andere vak wordt voorkomen. Uiteraard worden dan op de toegangsbewijzen de betreffende vakken vermeld. Aan het College van Kerkvoogden van de Emmakerk (Mid denweg hoek Hugo de Vrieslaan) werd een bedrag van 100,overgemaakt als bijdrage in de restauratiekosten van de toren. Aan de Invaliden-Sportbond Amsterdam werd 50,gezon den als bijdrage in de kosten voor het op 30 maart te houden Voorjaarszitvolleybaltoernooi. De honkbalafdeling krijgt 3000,voor het maken van reclame voor Contantzegels, gedurende de periode 1 april 196831 maart 1969. Ajax neemt deel aan de wedstrijden voor de International Fussball Cup", welke dit jaar in de plaats komt van de inter- totowedstrijden. Voor deze competitie zijn 13 prominente clubs (en voor Nederland: Ajax, Feijenoord en ADO) uitge nodigd die, in groepen van vier, op midweekse dagen gaan spelen, zodat wij 3 thuis- en 3 uitwedstrijden krijgen. De data voor de te spelen ontmoetingen kunnen in onderling overleg worden vastgesteld. Het dagelijks bestuur was donderdagmiddag 15 februari door wethouder Verheij uitgenodigd voor een bespreking op het Stadhuis. Deze had van het Olympisch Stadion uitgenodigd de heren De Graaff, Tetzner en Mellegers. Het gelukte de heer Verheij om de controverse inzake het gastheerschap in het Olympisch Stadion tot volle tevredenheid van beide par tijen op te lossen. Op verzoek van het bestuur van de Stichting Blauw-Wit BV had op donderdagavond 15 februari in het Havengebouw een bespreking plaats tussen de besturen van Ajax en Blauw-Wit om te trachten de slechte verstandhouding tussen beide clubs te verbeteren. Ons inziens met succes. De heer G. de Jongh heeft bij brief van 22 februari te kennen gegeven zich in verband met zijn leeftijd niet herkiesbaar te stellen voor de ledenraad. Op donderdagavond 11 april 1968 aanvang 20.00 uur zal een vergadering van de ledenraad worden gehouden in de bovenzaal van het Ajax-stadion. Voorzitter Van Praag zal wegens een korte vakantie afwezig zijn van zondagmiddag 17 maart tot en met donderdagmid dag 28 maart. Hij zal echter die avond de reünie van de „Bordjesclub" bijwonen. Tijdens de afwezigheid wordt zijn functie waargenomen door de heer A. Kraan. J. H. W. 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1968 | | pagina 11