clubavond-nieuws F. F. Klardie. KNVB-Bondscoach G. M. Kessler. Bestuur ASV De Zware Schapen. Maarse Kroon NV. Patro Eisden, secr. J. Grosemans, Eisden, Belgiè. Fam. J. Groeneveld, Haarlem. G. J. Hulscher. B. v. Bekkum, Amersfoort. Fam. v. Genderen. H. Peijzel-Tieman. Anneke van Haren, Dordrecht. Jacky en Mario van Beetz (B- en C-jun.). J. Timman. Sylvia Nijland, Doetinchem. Tekenaar Dik Bruynesteyn. Joh. C. Blösmann. VV De Graafschap. J. v. d. Pol. H. Bookelman. Jan Hulscher. H. B. Kreuger. A. Boerkoel. Besiktas Jimnastik Kulubu, Istanboel. Willy Thiel (C-jun.). Fam. S. M. Muller (masseur). Fam. K. Wolters-Schuuring. J. A. Schouwenburg. VV „Noordwijk", Noordwijk. N. C. v. d. Boogaart. Carel Muller (Reisbur. Mondial). C. v. d. Velde, Den Haag. Sport Association „Hapoel". Co Bergman. C. Olyhoek. Esther van Beers (B-jun.). Fam. J. Honing, Huizen. ZSCA, Joegoslavië. Tonny Weijmer. Spartak, Praag. W. van Steenbergen, Halfweg. Drukkerij Joh. Jesse. Eindelijk was daar de lang verwachte wedstrijd tegen de scheidsrechters. In 'n zeer gemoedelijke sfeer werd om 20.00 uur de strijd aangebonden tegen de ge zagsdragers der voetbalvelden. We za gen, zoals ieder jaar weer, vele bekende gezichten terug: Van Male, Daniëls, Van Zandbergen, Van Geelkerken, Sonderman en nog enkele minder (hoelang nog?) be kenden. Het moet ons echter van het hart, dat het ons erg speet, dat de SVA dit keer niet dat team op de been wist te brengen om het, zoals gewoonlijk, Ajax bijzonder lastig te maken. Derhalve zullen wij de uitslag dan ook plichtshalve maar even vermelden. Ajax 26 punten en de SVA óók 10. Voor het meest opmerkelijke resultaat zorgde toch een scheidsrechter. De heer Jacobs won niet alleen zijn partij op ma gistrale wijze, maar verbeterde eveneens zijn particulier gemiddelde met 250 pro cent! Waarachtig een prestatie van for maat. Ook bij Ajax werd wel wat goeds" gedaan. Wim Heisterkamp won zijn par tij vlot en verbeterde zijn moyenne met 100 procent, wat toch bij hem ook niet iedere week voorkomt. Piet Keizer speelde, rustig en zelfverze kerd zoals gewoonlijk, een gewonnen wedstrijd tegen Sonderman, die na afloop verklaarde nog wel wat te kunnen leren van Piet. Tenslotte nam ondergetekende, ditmaal als scheidsrechter, het eerst op tegen Van Mourik Jr., die moeizaam 2 punten voor de SVA opleverde en vervolgens tegen de heer Bakker, die me vóór de wedstrijd al toefluisterde persé te willen winnen. En aangezien ik begreep wat hij ermee be doelde nou ja, de rest is niet belang rijk meer. Al met al toch wel een geslaagde avond. Hopelijk in de uitwedstrijd (de SVA krijgt een prachtig nieuw clubgebouw) een sterkere bezetting bij de scheids rechters. CAS BOLLEN KIENEN EN KLAVERJASSEN Ook deze keer heeft in de benedenzaal van ons stadion weer de traditionele jaar lijkse kienavond plaatsgevonden. De leden van de Clubavond-commissie en hun echtgenoten waren 's morgens om negen uur reeds aanwezig om te trachten de zaal een gezellig aanzien te geven, waarin zij uitermate goed geslaagd zijn. De gebruikelijke indrukwekkende tafel met prijzen, welke beschikbaar waren ge steld door personen, die Ajax een warm hart toedragen, genoot vóór de aanvang van het spel reeds grote belangstelling van de talrijke bezoekers. Om ongeveer kwart over acht opende de voorzitter van de Clubavond-commissie, de heer C. J. la Fleur, de avond met een korte toespraak en gaf hij ten behoeve van degenen, die voor 't eerst aan de kienavond deelnamen, nog een korte uit eenzetting omtrent de regels van het spel. De pauze werd door voorzitter Jaap van Praag benut om de milde gevers van de prijzen en de leden van de Clubavond commissie namens het bestuur hartelijk dank te zeggen. Er heerste de gehele avond een zeer ge zellige stemming en na afloop ontstond er nog een kleine ruilbeurs onder de prijs winnaars. De Clubavond-commissie had ook voor de volgende vrijdag weer voor iets bijzonders gezorgd, door op die avond een oliebol- lenfeest in Suisse te organiseren, waar tevens de gelegenheid werd geboden om gratis deel te nemen aan een biljart- of klaverjaswedstrijd. Na de prijsuitreiking door Cor la Fleur, bedankte de secretaris namens het be stuur de leden van de Clubavond-commis sie voor hun activiteit, waarbij hij onder meer zei, dat het in onze vereniging toch mogelijk blijkt om naast de zakelijkheid van het betaalde voetbal ook te zorgen voor gezelligheid ter verhoging van de band tussen de leden. Hij wenste alle aanwezigen een goede jaarwisseling en een voorspoedig 1968, daarbij de hoop uitsprekende dat het 1e elftal erin zou slagen dit jaar voor de derde maal in successie kampioen van Nederland te worden, wat tot dusverre nog aan geen enkele vereniging was ge lukt. De uitslagen van de wedstrijden waren als volgt: BILJARTEN Afdeling 1 1. C. Bieshaar 2. D. Keizer 3. K. v. Mourik Sr. 4. K. Bakker 5. W. Heisterkamp Afdeling 3 1. F. Grijzenhout 2. C. Timman 3. J. v. d. Toorren 4. De Breed Afdeling 2 1. E. Schetters 2. J. Duijn 3. J. Keereweer 4. G. Heemskerk 5. Steenvoorden Afdeling 4 1. A. Nolte 2. D. v. Voorst 3. Dermout 4. O. Keizer 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1968 | | pagina 8