wensen, klachten en ideeën van commissieleden Bouwmeester Gerrand Op 11 januari jl. opende de voorzitter, om 20.12 uur precies, de vergadering. Onze penningmeester was door 'n stevige griep (óf AjaxFeijenoord-koorts?) afwezig. De heer W. Schoevaart van de amateur-sectie bracht al direct vaart in deze bijeenkomst, door het bestuur te bedanken voor de hun toegewezen vrijplaatsen voor dé wedstrijd en pleitte voor een nog betere samenwerking tussen de afdelingen: jeugd-, amateur- en betaald voetbal. Ook het antwoord van de voor zitter was kort en bondig: er was hierover reeds gesproken in het bestuur en hij verwachtte op korte termijn dat maandelijks of tweemaandelijks deze commissies bijeen zouden komen. Voorts kreeg de heer D. Boering van de jeugdafdeling het woord. Een belangrijke vraag van deze was, of het mogelijk zou zijn dat de jeugd- en amateurleiders, indien later dan 14.00 uur het stadion binnenkomend van een wedstrijd, binnendoor de tribune op zouden mogen. De heer Van Praag beloofde de suppoosten te instrueren. De heer M. Middendorp van de clubbladredactie deelde het bestuur mede, dat zijn handschriftkundige ontslag had genomen i.v.m. ernstige oogklachten en verzocht daarom in de toekomst veel, liefst getypte kopij. Op de vraag aan de overige leden of zij omtrent het clubblad nog wensen hadden, vroeg de heer C. v. d. Wal waarom hij geen reactie had vernomen op een door hem ingestuurd artikel. De hoofdredacteur gaf hierop als commentaar, dat het artikel i.v.m. het uitkomen van het extra Europa Cup-nummer, wél in teressant, maar niet recent meer was. Het eerstvolgende artikel van de heer v. d. Wal zal hoe dan ook worden opgenomen. Van de enquête- en terrein- en onderhoudscommissies geen bij zonderheden. De heer F. Kubin van de toto-commissie was in mineur gestemd, aangezien de cijfers van dit jaar lager waren dan van het vorige seizoen. Ondergetekende voelt zich daar min of meer debet aan, want maand geleden werd hem een „activiteits prikkel-artikel" in de handen gegeven, dat het redactie-bureau nooit heeft gehaald. Bij deze alsnog excuses. Elders in dit blad zult u een copie van bedoelde opwekking vinden. De clubavond-commissie, bij monde van de heer C. la Fleur, dankte onze administrateur, de heer Dalmulder, in het bijzonder, voor de feilloze verzorging van de kaartjes voor AjaxFeijen- oord. Hij betreurde het dat de commissieleden in het algemeen weinig acte de présence gaven op de vrijdagavonden in Suisse. De heer Neefjes van de honkbal-afdeling klaagde over wed strijd- en trainingsmoeilijkheden. Gesproken zou worden o.a. met de Shell op de Valentijnkade, aangezien OVVO, door uitbrei ding der negentallen, geen ruimte meer beschikbaar had. Onze voorzitter sprak bovendien nog over het aantrekken van twee „sponsors". De heer C. van Dekken, van onze pas ingestelde controle commissie, had enkele wensen: a. Grote aanwijsborden voor de verschillende tribunes. Voor zitter: Reeds besteld! b. Duidelijk onderscheid van kleur en grootte van plaatskaarten voor de verschillende vakken. Voorzitter: „Reynolds-tribune wordt zo goed als zeker genummerd, met eventueel door looprekken." c. Uitbreiding van deze commissie tot ongeveer 12 mensen. Elders in dit blad vindt u hieromtrent nog een artikel van de heer W. Meester. In de rondvraag vroeg de heer C. la Fleur of er wat gedaan kon worden aan de toestand van de weg rondom het stadion. De voorzitter antwoordde dat deze zal worden vernieuwd na de verbouwing. De heer C. v. d. Wal pleitte voor een verbinding ,in de vorm van een bruggetje, tussen VVGA en Ajax. Voorzitter: „Moeilijk uit voerbaar, o.a. i.v.m. controle." Tenslotte dankte onze voorzitter de aanwezigen voor het vele en goede werk dat zij verricht hadden, hoopte op een goed resul taat van ons eerste elftal, speciaal voor wat betreft de „big match" en deelde tenslotte mede dat iedereen voor rekening van Ajax een consumptie kon bestellen, wat voor enkele „heb bers" aanleiding was er twéé te nemen. CAS BOLLEN Juweliers Heiligeweg 12, Amsterdam-C., Tel. 23 65 41 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1968 | | pagina 13