jeugdoverzicht Deze jeugdrubriek leent zich uiteraard niet voor een beschou wing over de klimatologische omstandigheden, waaronder men in Nederland in het najaar en in de winter leeft. Ware dit wel zo, dan nog zouden meteorologen dit onderwerp ongetwijfeld beter uit de doeken kunnen doen dan uw rubriekschrijver. Hoe het ook zij, één ding staat vast: het weer was bar en boos. De regen kwam weer als vanouds bij bakken neer. Onze jeugd trainers, de heren Grijzenhout en Haarms, kunnen er eigenlijk nog het beste over meespreken, want zij stonden in de afgelo pen periode ettelijke uurtjes in striemende regenbuien onze juniores te trainen. Ons Al-junioresteam, dat in de interregionale competitie speelt, draait goed, want zij staan in hun afdeling met vlag en wimpel bovenaan, zodat de heer v. d. Wal, de vaste begeleider van dit elftal, alle reden heeft om een tevreden jeugdleider te zijn. Onze B-juniores, die dit seizoen met maar liefst zes teams aan de competitie deelnemen, boekten over de gehele linie bevredi gende resultaten. Er lopen onder deze categorie juniores een aantal spelers rond die, voorzichtig uitgedrukt, een belofte voor de toekomst kunnen gaan inhouden, maar het is voorlopig nog toekomstmuziek, want ook hier geldt, dat er velen geroepen, maar zeer weinigen uitverkoren zijn. Met onze C-juniores is het dit seizoen eigenlijk een merkwaar dige zaak. Op de in het voorjaar van 1967 gehouden instuif heeft de Jeugdcommissie een groot aantal jeugdspelers aange nomen, die amper boven de rand van een tafel uitkomen. Wan neer u beseft, dat b.v. een C1- en een C2-junioresteam, ten einde goede resultaten te boeken, uit fysiek wat meer uit de kluiten gewassen spelers moet bestaan, dan zal het u niet vreemd voorkomen, dat de resultaten van deze beide teams iets tegenvallen; waar weer tegenover staat, dat de resultaten van de C3, 4 en 5 zonder meer uitstekend zijn te noemen, want in deze teams lopen een aantal „ukkies" rond, die beslist kunnen voetballen, maar alleen nog wat uit de kluiten moeten komen. Voor de Jeugdcommissie is er dit seizoen dan ook een hoop werk aan de winkel. J. H. H. NB Eén onzer donateurs, de heer D. W. Barvelink, beijvert zich, ten behoeve van de Jeugdcommissie, de competitiestanden van het jeugdvoetbal bij te houden. Een stille werker in de Ajax-familie, die wij echter toch eens voor het voetlicht willen halen en hem bedanken voor zijn arbeid. J. H. H. JEUGD. Ajax C 2Aristos C 2: vlak voor Ajax' derde doelpunt. 28 oktober Alles afgekeurd Resultaten september en oktober Ajax 1 Ajax 2 Ajax 3 Ajax 4 5 5 0 10 27—3 5 5 0 10 33—1 5 4 1 9 30—1 5 4 1 9 36—4 PUPILLEN UITSLAGEN 7 oktober Ajax 1Geuzen 1 Ajax 2Geuzen 2 Amstelzwaluwen 3Ajax 3 Amstelzwaluwen 4Ajax 4 14 oktober Ajax 1TOG 1 Ajax 2—TOG 2 Ontwaakt 2Ajax 3 Ontwaakt 3Ajax 4 21 oktober Alles afgekeurd PROGRAMMA 2 december Ajax 1—TABA 1 Ajax 2—TABA 2 Ajax 3Ontwaakt 2 80 Ajax 4Ontwaakt 3 50 9 december 08 Ajax 1Zeeburgia 1 19 Ajax 2Zeeburgia 2 16 december 52 Amstelzwaluwen 1Ajax 1 110 Amstelzwaluwen 2Ajax 2 11 33 Deze elftallen spelenzaterdagsochtends om 10 uur en om 11 uur. Terrein Voorland (achter Reynoldstribune). Heeft u zaterdag niets te doen, komt u dan ook eens kijken! 16

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1967 | | pagina 16