dank u De verlenging. Generaal MICHELS overziet zijn „troepen". en overdenkt zijn strategie Vóór de wedstrijd ontvingen wij vele goede wensen voor een succesvol resultaat: Van het personeel Huis van Bewaring te Amsterdam; van KNVB-voorzitter, de heer Jos Coler; drs. Grunwald; clubge noot Frans Otten: „beste wensen voor een koninklijke over winning in Madrid"; van DWS: „sterkte en veel succes"; van gezagvoerder s.s. „Maloran", uit Addis Abeba Breen: „mucho exito por el match de manana donde"; van Hector uit Gibraltar: do not let us down this time, watching on television"; van secretaris Hofstra namens alle Amsterdamse scheidsrechters; een hartelijke brief van Feijenoord's administrateur Phida Wolf: en wij weigeren te geloven in de heersende ge dachte dat Ajax in Madrid geen kans zou hebben"; van John (een Hollander die in Spanje werkt):schrijven de kranten dat jullie uit vorm zijn. Trek je er niets van aan en zorg voor een verrassing"; van L. C. Kutch Lojenga en vele anderen. Na de „slag" loftuitingen op velerlei wijze bezongen door: H. Kleyn Jr. uit Den Haag: het grandiose voetbal dat Ajax ons woensdagavond heeft voorgeschoteld"; J. Hoven: „Eén der beste prestaties ooit geleverd en een morele overwinning werd het ondanks de nederlaag toch"; van onze Haagse vrienden ADO: de gelukkigste heeft gewonnen. Jammer, dat Ajax dat niet was uit Dieren van een ex- Amsterdammer, de heer Kuypers, een zeer sympathieke brief. Uit Osnabrück, mevr. De Munck namens aldaar werkende Ne derlanders. Van J. F. Willebrands, fa. J. de Natris. Een tele gram van de heren Jacobs en Martens uit Arnhem en H. de Groot uit Amsterdam. Kovo's Touringcarbedrijf te Oldebroek schrijft o.m.: Een van onze autocars verbleef op 11 oktober jl. in het buiten land met de vrijwillige brandweer Nunspeet; in het hotel aange- 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1967 | | pagina 13