clubavond-nieuws rectificatie adressenlijst AJAX—REAL MADRID Johan tegen zoveel Spaanse verdedigers kleuren verdedigde. Teleurstellend, dat is waar. Toch zou daar over nog wel het een en ander c.q. anders te zeggen zijn dan: „amateurs geven profs een lesje" etc. 't Lesje behoort o.i. ergens anders Als we dan verder uw aandacht vragen voor de weer begonnen clubavonden (in Suisse), wijzen we u meteen nogeens op de mogelijkheid tot deelname aan de Toto (ten gunste van Ajax), waartoe de Toto-commissie zich iedere vrijdagavond tussen de biljarters, klaverjassers, bridge-spelers e.a. beweegt, of liever omgekeerd, de mannen van het ivoor, alsmede heer-vrouw-boer- aas kunnen vóór hun spel begint, de heren Kubin, Molema en Schappert „aan het werk zetten". En hoe méér, hoe liever het ze is. Mogen wij u tenslotte nog eens wijzen op het feit, dat er be halve een Ajax 1, ook nog een B-elftal bestaat, een Ajax 3, Ajax 4, 5 en 6, dat een pittige Ajax-jeugd de diverse velden be volkt, dat zaterdags de pupillen, getraind en geleid door Karei Kamlag wonderen van techniek met die kleine benen verrichten, waarmede wij maar uw aandacht willen vragen voor dié Ajax- elftallen, welke uw belangstelling bij hun wedstrijden op hoge prijs zouden stellen. Denk er eens aan, als Bals c.s. niet thuis spelen. Wij nemen hiermede afscheid. So long. T. M. Reeds enige weken biljarten en kaarten we weer in Suisse. Ook dit jaar hoopt de clubavond-commissie, die als vanouds bestaat uit de heren C. la Fleur, voorzitter; K. v. d. Toorren, F. Louwaard en K. v. Mourik Jr., dat de clubavonden weer veelvoudig bezocht zullen worden. Er werd reeds om prijzen gestreden. Bij het klaverjassen gingen die naar W. Parre, die eerste was met 5117 pnt.; tweede werd v. d. Steeg met 4838 pnt. en derde L. Swart met 4762 pnt. Onze secretaris, de heer Westrik, bewees tot de sterksten te behoren en legde beslag op de zesde plaats. Misschien in de loop van dit seizoen nog een betere klassering, mijnheer Westrik? Bij het biljarten ging in poule A de 1e prijs naar K. v. Mourik Sr., terwijl C. Bollen op de 2e plaats eindigde. In poule B was G. Ziegler de beste, met op de 2e plaats J. Keereweer; en in poule C legde J. Bindt beslag op de eerste plaats, terwijl J. v. d. Toorren Jr. hier 2e werd. Volgende maand hoop ik u iets meer te vertellen over het ver loop van de competitie, die vrijdag 6 oktober is begonnen. CAS BOLLEN Telefoonnummer van de heer K. W. v. d. Toorren abusievelijk vermeld: 58754; dit moet zijn: 57854. 4

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1967 | | pagina 4