uit de bestuurskamer rectificatie burgerlijke stand Met de NV Formosa, pachtster van onze buffetten, werd over eengekomen dat in het bovenrestaurant 80 nieuwe stoelen en 20 nieuwe tafels zullen worden geplaatst, alsmede een nieuwe verlichting en een kleine bar aangebracht. De Invaliden Sportclub Amsterdam kreeg toestemming om een collecte te houden bij één van onze thuiswedstrijden. Besloten werd om zo spoedig mogelijk maatregelen te treffen dat auto's vóór de aanvang van de wedstrijd alleen aan de Diemenzijde ons complex kunnen oprijden en na afloop van de wedstrijd alleen aan de stadszijde het complex kunnen ver laten. Eén en ander zal zodanig geregeld worden, dat het publiek zo weinig mogelijk hinder van de auto's zal onder vinden. De bestuursleden Kraan en Westrik waren 14 september op de Jaarlijkse Algemene Vergadering van de KNVB Afdeling Amsterdam in Krasnapolsky. De secretaris Westrik ging als afgevaardigde naar de verga dering van de Contactvereniging Betaald Voetbal, Rayon West, welke in Utrecht werd gehouden. Tijdens de lunch in het Doelen-Hotel op 19 september werden aan Real Madrid voor de spelers transistor-radio's en voor de vereniging een Zaanse klok aangeboden. De Consul van Spanje ontving op 19 september het bestuur met hun dames op het Spaanse Consulaat. Met ingang van 24 september wordt geen bier in flesjes meer op de tribunes verkocht. Dit vindt voortaan in blikjes plaats. Met de NTS werd afgesproken dat voortaan zodanige voor zieningen getroffen zullen worden, dat bij een uitzending geen deuren of ramen open moeten blijven omdat er kabels door heen moeten. In de kantine op het Voorland-complex zal de vloer gerepa reerd worden en daarna van bedekking voorzien worden. Besloten werd om binnenkort een ouderavond te houden voor de ouders van de pupillen en junioren die dit jaar lid zijn ge worden. In kamer 17 zal een nieuwe vloer gelegd worden, daar de oude geheel verrot blijkt te zijn. Het hoekhuisje aan de Diemenzijde zal in orde gemaakt wor den, zodat daar een concierge kan wonen. De juniores A1 zullen met Pinksteren 1968 deelnemen aan een sterk bezet internationaal jeugdtoernooi van de vereniging Union te Bremerhaven. De honkbalafdeling kreeg toestemming tot het organiseren van een gezellig avondje op vrijdag 13 oktober a.s. Het bestuur ontving een brief van de heren M. J. H. Michels (trainer), J. H. M. Rolink (clubarts) en dr. R. N. Zeven (med. psych. adviseur) waarin een aantal ernstige bezwaren naar voren waren gebracht tegen een eventueel plan van de KNVB om na afloop van het seizoen 1967-1968 met het na tionale elftal een trip naar Zuid-Amerika te maken. Een foto- copie van de brief werd naar het bestuur van de KNVB ge zonden, met verzoek op korte termijn de mening van het bondsbestuur te mogen vernemen. Tijdens de instuifavond op zaterdagavond 6 januari 1968 zal de muziek wederom worden verzorgd door de Ad-Ri-Jo's. Het bestuur besloot een door de heer J. L. Melchers ingezon den artikel niet in het clubnieuws te doen opnemen, aange zien de inhoud daarvan op het persoonlijke vlak lag en de be langen van de vereniging hiermede niet zouden zijn gediend. Het Prinses Beatrix-fonds kreeg toestemming om op 22 okto ber 1967 bij de wedstrijd AjaxXerxes-DHC 1966 een col lecte te houden. Door het bestuur werd drs. D. H. Grunwald, Nic. Maesstraat 20 te Amsterdam, benoemd als opvolger van dr. J. Slikboer. J. H. W. In het beknopt verslag van de jaarvergadering der ledenraad van 4 juli 1967, voorkomende op blz. 6 van het clubnieuws van augustus 1967, dienen in de tweede kolom, de regels 6, 7 en 8 van boven, als volgt te worden gelezen: De door de penningmeester opgemaakte begroting voor het boekjaar 1 juni 1967 tot en met 30 juni 1968 (13 maanden) werd, zonder discussie, goedgekeurd. REDACTIE Wim Heisterkamp en Marie-José Bollen geven met vreugde kennis van de geboorte van hun zoon Mare Hartelijk gefeliciteerd. Red. Met grote blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter Anouk D. J. Boering H. T. A. Boering-Van Calkar Hartelijk gefeliciteerd. Red.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1967 | | pagina 11