Gra<nop I SpU U De heer Blössmann vraagt nog nadere inlichtingen, waarop de heer Timman antwoordt. 6. Mededeling Financiële Commissie. Aangezien het rapport reeds officieel is behandeld in de jaar vergadering van de ledenraad, volstaat de heer Van Praag er mede het zelf voor te lezen. Onder meer komt het volgende erin voor: 1. Ingevolge artikel 32 van het HR van de AFC Ajax hebben ondergetekenden J. de Boer Sr., J. A. Bouwens en W. F. Volkers, leden van de Financiële Commissie, de eer u hierbij rapport uit te brengen van hun werkzaamheden en bevin dingen over het boekjaar 1 juni 1966 tot en met 31 mei 1967. 2. Accountantsverklaring: Accountants-kantoor Nieuwenhuis, Janssen Oosterhuis, Vondelstraat 16 te Amsterdam, heeft de volgende verklaring in zijn rapport vermeld: Uitkomst van het onderzoek" Op grond van het door ons ingesteld onderzoek verklaren wij, dat de balans per 31 mei 1967 en de bijbehorende rekening van baten en lasten over het boekjaar 1966-1967 een ge trouw beeld geven van de vermogenspositie, respectievelijk van het behaalde resultaat van de AFC Ajax te Amsterdam. Nieuwenhuis, Janssen Oosterhuis (get.) P. G. E. Splint 3. In verband met het bovenstaande adviseert de gehele Finan ciële Commissie, de penningmeester en de overige bestuurs leden, volledige décharge te verlenen voor het gevoerde financiële beheer en beleid over het afgelopen boekjaar. 7. Verslag over de werkzaamheid van de ledenraad. De secretaris leest het verslag voor, waarin korte verslagen zijn opgenomen van de gehouden vergaderingen. De voorzitter be dankt de secretaris voor de samenstelling. 8. Verkiezing leden voor de ledenraad. Naast de 8 aftredende leden zijn er nog 13 kandidaten, zodat uit 21 leden moet worden gekozen. De heer De Wit Sr. vraagt het woord en zegt dat het hem heeft verwonderd, dat bij de ingekomen stukken niet een brief is voor gelezen van de heer J. L. Melchers, waarvan hij een copie heeft. Hij wil de inhoud nu bekend maken. service service wire service service service service set UoH© SP w» - O) o '5 q3 CO o CD CD O CD Qmn r% ur\r Spui 6 voor uw radio Spui 6 voor uw televisie Spui 6 voor uw grammofoonplaten Spui 6 voor uw grammofoon Spui 6 voor uw radio-grammofoon Spui 6 voor uw stereo-weergave Spui 6 voor uw band-recorder Spui 6 voor uw grammofoon-meubel Spui 6 voor uw versterker Spui 6 voor uw reparatie 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1967 | | pagina 8