Restaurant r\r~ i/i in Dt KU L Jacob Bakker Fonnie Pronk Melchers Olifant Jenever Firma SPORTHUIS heer Jurgens de raad om zelf artikelen in te sturen van beter gehalte. De redactiecommissie zal voor het verenigingsjaar 1967-1968 bestaan uit de heren C. J. M. Bollen, M. J. W. Middendorp en J. H. Westrik. Bij de rondvraag werd het woord gevoerd door de heren Van Wijngaarden, Melchers en Geudeker. De eerste twee sprekers kwamen terug op het voorstel betreffende de nieuwbouw-plannen en laatstgenoemde zei dat uiteraard niets aan ons Stadion mocht worden gewijzigd, zonder de toestemming van de architect, zijn de ons ere-lid de heer J. Roodenburgh. De heer Van Praag vroeg nog even voor alle zekerheid of de aftredende leden zich allen herkiesbaar stelden, hetgeen het ge val bleek te zijn. Met een opwekking om de volgende week donderdag 13 juli de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering te bezoeken, sloot de voorzitter om ruim twaalf uur met een ,,wel thuis" de vergade ring. J. H. W. KORT VERSLAG VAN DE JAARLIJKSE ALGEMENE LEDENVERGADERING VAN 13 JULI 1967 1. Opening en ingekomen stukken. Om kwart over acht opent voorzitter Van Praag de vergadering met een woord van welkom, waarbij hij zich speciaal richt tot ere voorzitter Koolhaas en de overige aanwezige ere leden. De ingekomen stukken betreffen alleen bericht van verhindering van de leden A. G. H. van Genderen, J. B. Rühling, K. W. v. d. Toorren en W. F. Volkers. 2. Huldiging kampioenselftallen. Van Praag feliciteert de aanvoerders van de Juniores A1 en A2; B1 en B2 en de C1, C3 en C5 met het behaalde kampioenschap en overhandigt hen vaantjes. Aanvoerder Blitz van de A1 feli citeert hij ook nog met het behaalde jeugdkampioenschap van Nederland (amateurs), daarbij de wens uitsprekende, dat zij ook nog eens zullen beleven kampioen van Nederland te worden met het 1e elftal. 3. Notulen van de vergadering van 14 juli 1966. Deze worden door de secretaris voorgelezen en aangezien nie mand enige wijziging nodig acht, door de voorzitter gearres teerd, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstel ling. 4. Jaarverslag secretaris. Na voorlezing van het jaarverslag klinkt een spontaan applaus. De heer Fischer was van mening, dat wij voor de vijfde maal de KNVB-beker hadden gewonnen. Het veroveren van de beker bij het seizoen 1942-1943 is niet vermeld. De heer Potharst zegt, dat dit wapenfeit ook niet is vermeld in ons Gouden Boek, maar dat de opmerking van de heer Fischer wel juist is, daar hijzelf heeft meegespeeld. 5. Jaarverslag penningmeester. Het jaarverslag van de penningmeester wordt met grote aan dacht aangehoord en eveneens met applaus beloond. Dè borrel voor Ajacieden n.v. Distilleerderij van J. J. Melchers Wz. - Schiedam Voor een goed diner of 1 X I 1 X v-/ 1 1 belegd broodje Salades Rembrandtsplein 7 Croquetten Tel. 62690 enz. verfwaren een voordelig adres kwasten Nassauplein 11, telefoon 120254 en Filialen: penselen Jan Evertsenstraat 1 38, telefoon 84649 Ferd Bolstraat 46, telefoon 711159 Sumatrastraat Wij verzorgen uw gehele sportuitrusting Ajax-leden op vertoon diploma 10% korting op voetbalkleding voor al uw voetbalartikelen Adidas-, Puma- en Quick-voetbalschoenen Middenweg 147 (t.o. Emmak.) tel. 946257 Ook voor Camping-, Bad- en Zomerkleding 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1967 | | pagina 7