seniores amateurvoetbal uit de bestuurskamer Een gesprekje met secretaris Wim Schoevaart (Keuzecommissie Amateurvoetbal) leidde tot het volgende nieuws: De training is 1 augustus jl. begonnen o.l.v. oud-eerste elftal speler Bob Haarms. Tussen de oefenmeesters Michels, Brom, Grijzenhout en Haarms zal een nauw onderling contact bestaan. Als over enige tijd de elftallen in grote lijnen vast staan, zal wederom een selectieploeg worden samengesteld. De trainingsavonden zijn: dinsdag en donderdag. Wanneer het woord „eisen" ten opzichte van de amateurs mis schien wat minder elegant in de oren klinkt, dan moet toch wel gezegd worden dat van de spelers verwacht wordt, dat zij twee keer per week trainen. Dat verzuim zonder meer niet kan worden geaccepteerd moge voor een ieder begrijpelijk zijn; met geldige redenen zal in onderling overleg een oplossing van iedere moei lijkheid gevonden kunnen worden. Het voorlopige oefenprogramma vindt u hieronder afgedrukt. Tenslotte verzoekt de heer Schoevaart de juniores, die dit jaar senior-lid worden, behalve hun oude juniores-identiteitskaart te vens een pasfoto voor de nieuwe seniores-identiteitskaart aan hem tet doen toekomen. Willen verder de seniores, reeds in het bezit van zo'n identiteits kaart, deze ook naar het adres: Reguliersgracht 112, Amster dam-C. zenden, ter verlenging resp. geldig-verklaring voor het nieuwe seizoen; de competitie start 10 september a.s. Wim, wel bedankt! OEFENPROGRAMMA Zondag 13 augustus: Roodenburg 1 (1e kl. am.)Ajax-comb. te Leiden. Er wordt gereisd per bus. Zaterdag 19 augustus: Noordwijk 1Ajax-comb., aanvang 18.30 uur te Noordwijk. Vertrek Ajax-stadion per bus 16.45 uur. Zaterdag 26 augustus: Woerdens elftalAjax-comb., te Woerden, aanvang 18.00 uur. Vertrek Ajax-stadion per bus 16.30 uur. Zondag 27 augustus: Feijenoord 3 en 4Ajax 3 en 4 comb, te Rotterdam of Am sterdam, nog nader te overleggen. Verdere onderhandelingen over friendly games met Sparta, Blauw-Wit (am.), ADS (Den Haag), Zaanlandia, DJK, SLTO, Amroba enz. lopen nog. Aan de Scheidsrechters Vereniging Amsterdam werd voor het seizoen 1967-1968 wederom toestemming verleend om op dins dagavond gratis gebruik te maken van onze sportzaal voor de training van hun leden. Aan de heer S. H. G. v. d. Winkel werd een gelukstelegram ge zonden, omdat hij 25 jaar secretaris was van DWV. De ijzerconstructie van de ere-tribune wordt geschilderd. Vele stalen deuren en ramen, die verroest zijn, worden vernieuwd. De kleedkamers van de tegenpartij van het 1e elftal en van de scheidsrechters worden geheel opgeknapt. Aan het personeel werd per 1 juli een loonsverhoging toegekend van H%, in verband met de op die datum ingaande huurver hoging. In verband met de uitbreidingsplannen had het dagelijks bestuur op 19 juni een bespreking met de voorzitter van de Commissie Verdeling Speelruimten, de heer J. Jaspers, en op 29 juni ten Stadhuize met de Wethouders A. A. Verheij en drs. J. de Wit en de adjunct-directeur van Publieke Werken ir. G. H. Meijer. Aan de vereniging AMVJ zal een gift worden gegeven van 100,als bijdrage in de kosten voor het deelnemen van hun dames-basketball-team aan de Europa-Cupwedstrijden. Aan de vereniging KVC te Oostmalle zal ook een bedrag van 100,worden overgemaakt als bijdrage in de schade welke de windhoos heeft aangericht. Van de Ballspielverein Dortmund werd een uitnodiging ontvangen voor deelname van onze juniores A1 aan een internationaal jeugdtoernooi tussen 13 en 16 juni 1968. Dinsdag 18 juli werd in de sociëteit van het Olympisch Stadion een persconferentie gehouden, waar mededelingen werden ver strekt omtrent de uitbreidingsplannen en de vastgestelde entree prijzen voor de Europa-Cupwedstrijd AjaxReal Madrid. J. H. W. VAN HET SECRETARIAAT Benoemd tot werkend lid: M. Caransa (voorheen ondersteunend lid), J. H. Helman (voor heen buitengewoon lid) en J. Timman (voorheen ondersteunend lid). Benoemd tot buitengewoon lid: De ondersteunende leden F. W. Ronday en P. Vermeij. 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1967 | | pagina 12