DUKLA-AJAX - Eén der vele pogingen van Johan gelijk aan Piet te gunnen. Maar deze wilde er niets van weten. Wie de kans kreeg, welnu die was dan de gelukkige. Van deze wedstrijd lezen we: ,,Ajax was weer uitstekend op dreef. Vol kers scoorde ons honderdste doelpunt. Van Reenen niet, doch deze verdeelde het spel zo subliem en maakte zulke prachtige openingen voor zijn medespelers, dat hij desondanks de beste man van het veld genoemd kan worden." Horen we Piet daarover NU ,,lk moet je zeggen dat er destijds een schemerlampje was uit geloofd voor degene die de 100e goal zou maken. Op een mo ment krijg ik de bal zo fraai aangegeven, dat ik hem zonder meer langs keeper Bouman had kunnen krijgen. Maar ik was toen nog vrijgezel. Vóór het begin hadden wij het er natuurlijk al over gehad; over die 100e en het lampje! Wat moest ik nu met zo'n ding. Toen ik nu, op dat moment van scoren, Wim Volkers ook in goede positie zag staan, schoof ik hem de bal toe. HIJ was wel al getrouwd En Wim miste ook niet A propos: we wonnen deze ontmoeting met 52." Bij nader inzien zult u wel bemerken dat het heden qua gemid delde praktisch niets verschilt met vroeger. Om nog even terug te gaan naar AjaxGo Ahead; Klaas Nu- ninga scoorde tweemaal en Piet Keizer bracht de stand op 41 (de bezoekers hadden na 10 gelijk gemaakt) en het totaal op 102. Vandaag liet Sparta een punt glippen tegen Elinkwijk, zodat de Kasteelbewoners weer verder terugvielen. Feijenoord bleef Tel star de baas (02). Waarmede we dan toe zijn, op 2e Paas dag, aan FeijenoordAjax! Wat de overige elftallen betreft, zij streden met wisselend succes, waarbij Ajax 4 helaas de minste resultaten boekte. Wij verwijzen u voor een en ander naar de standen, alsmede naar 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1967 | | pagina 8