1 SpU' se' 8 service service West-lndië, DWS e.a. Dat was in Amsterdam. In Praag: weer van onze PSV-vrienden, Anderlecht (Ben van Collem), „Alle aalmoezeniers in vergadering bijeen te Noordwijk", Cor Brom, Chief Officer Wessel a.b. Artemis" enz. enz., teveel om hier allemaal op te noemen. Nogmaals onze hartelijke dank voor dit alles. Verder zouden wij en dan werkelijk tot slot nog iets willen zeggen van de bijzonder sportieve gedragingen van de Tsjechi sche bevolking. Over de reis naar Praag per bus ontvingen wij een uitvoerig verslag van één onzer supportsters, mej. F. W. J. Hilhorst. Haar epistel waarvoor overigens onze bijzondere dank is te uitvoerig om geheel in ons clubblad weer te geven. Gaarne willen wij echter dat gedeelte eruit lichten, waarin zij een beschrijving geeft van de situatie in Praag na de nederlaag. ,,Een beetje bedroefd de bus in, maar dat ging al gauw over bij het aanschouwen van duizenden, misschien wel tienduizenden Tsjechen, die naar het centrum van Praag waren gestroomd. De Beatles hadden zich geen grotere ontvangst kunnen dromen. Ze stonden ons toe te zwaaien en waren het er over eens dat we veel pech hadden gehad op de Praagse grasmat. Overal gingen de ramen open en hingen mensen uit het raam; het was een overweldigend gezicht. Een paar Ajax-poppen werden door de busraampjes aan Tsjechische kinderen uitgedeeld, tot grote ont roering van de omstanders, die tot tranen toe bewogen waren. Het was niet één kilometer, weineen, de gehele weg naar het hotel stonden ze, rijen dik. Hierdoor kwam er weer stemming bij ons in de bus. Eerst ging het nog een beetje met tegenzin, maar daarna zong iedereen toch van harte: ,,Hij heeft verloren, de zil- vervlóóóóót" en „Hand in hand kameraden", „Waar we heen gaan, Ajax zal wel zien", „Daar moet op gedronken worden". Dat galmde allemaal door Praag." En nu definitief een streep onder Europa Cup 1967 (we hebben er toch maar wat extra plaatjes van laten maken; als herinne ring!) Laten we eens kijken hoe onze kansen staan in de gewone competitie, die nu weer de volle aandacht zal krijgen. Met medewerking van Willem II en toestemming van de bond werd de ontmoeting van 5 maart jl. uitgesteld in verband met onze reis naar Praag. Iets waarvoor wij natuurlijk zowel de men sen in Tilburg als Den Haag zeer erkentelijk waren. Vóórdien hadden we tegen Sparta in Rotterdam de beide punten op het Kasteel moeten laten liggen (21), doch aangezien Feijenoord de mannen van Sittardia niet de baas kon (10 verloren), kwam er geen wijziging in de kop. Een week later lieten Bals c.s. zien, dat de lieden uit Sittard getv'ice service p service service ser cprvice 2 S;l Electric Gramophone lnV c 6 le\.245A05 O) O) o CD CP co 2 O (O Hofle "HIS MASTER S VOICf an Z.K.H. Prins Bernhard der Nederlanden Spui 6 voor uw radio Spui 6 voor uw televisie Spui 6 voor uw grammofoonplaten Spui 6 voor uw grammofoon Spui 6 voor uw radio-grammofoon Spui 6 voor uw stereo-weergave Spui 6 voor uw band-recorder Spui 6 voor uw grammofoon-meubel Spui 6 voor uw versterker Spui 6 voor uw reparatie 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1967 | | pagina 6