van de tweede voorzitter dankbetuigingen Overal en gaarne tot uw dienst Reisbureaux Wagons-Lits//Cook Door de geweldige resultaten van ons eerste elftal, vooral in de Europa-Cup wedstrijden, lijkt het wel of er niets anders meer bestaat in onze vereniging. Niets is minder waar! Nu is het wel zo, dat (ook) door de weersomstandigheden onze amateurs en jeugd heel weinig van zich hebben kunnen laten horen of zien. Trainen en nog eens trainen, was het enige wat gedaan kon worden. Dit is dan ook gebeurd en wij moeten vaststellen, dat de animo hiervoor niet is verslapt. In de organisatie werd uiteraard geheel niet stilgezeten en, zoals het aan de decembermaand verplicht is, waren diverse evenementen aan de orde. Het Sint Nicolaasfeest voor de jeugd, ditmaal op vrijdagavond gehouden, was weer een groot succes. De traditionele kienavond, vlak vóór de Kerst, ook weer één groot festijn. De prijzentafel was bijna te klein en als je, zoals ondergetekende, géén prijs in de wacht mag slepen, dan moet je toch wel heel erg gelukkig in de liefde zijn Dan de Nieuwjaars-instuif voor bestuur en commissieleden. Was de opkomst wellicht iets minder dan vorig jaar, de gezel ligheid en stemming waren zeer zeker beter. Ons „huisorkest", de „Adrijo's" droeg daartoe in niet geringe mate bij. Het viel dan ook niet mee, om 1 uur onze leden hun bed te laten op zoeken! Hiermede is de koek nog niet op, want het bestuur is van mening geweest, ook dit jaar voor de actieve amateurleden (voetballers), een gezellige dansavond te houden. Aangezien de A-juniores zo langzamerhand niet meer in St. Nicolaas ge loven (die jeugd van tegenwoordig ook Red.) is ook deze groep voor de eerste maal uitgenodigd. Vrijdagavond 17 februari zal dit alles plaatsvinden. Als u deze regels onder ogen krijgt, zal de „kaarten-slag" voor Amsterdam, Dam 19, tel. 020-65511 Beethovenstraat 21, tel. 020-73446 in het Amstel Hotel, tel. 020-225788 Amstelveen, Binnenhof 7, Winkelcentrum, tel. 02964-14343 AjaxDukla in volle hevigheid aan de gang zijn. Wij kunnen ons voorstellen, dat vele zusterverenigingen in Nederland ons benijden. Maar weinigen zullen enig besef hebben van wat zoiets betekent. Nu moet u beslist niet veronderstellen dat wij als bestuur met deze gang van zaken niet erg blij zijn. Integen deel! Maar wel verwachten wij van een ieder, en zeker van onze eigen Ajacieden, werkende- en ondersteunende leden, suppor ters e.a.: begrip en nog eens begrip. Wij van onze kant weten dat u, Ajacied zijnde (en dit nooit onder stoelen en banken heeft gestoken), thans van diverse kanten vragen krijgt voor kaarten en dat u hieraan zo dolgraag wilt voldoen, om deze mensen te laten zien, hoe uw club speelt! Dit gaat echter heus niet. Dan begeeft u zich op het terrein van de mensen die al sinds jaren, ook in de magere jaren, de kaarten voor Ajax verkopen! Ditzelfde recht, al is het dan een moreel recht, hebben ook de voorverkopers van het Olympisch Stadion. Een belangrijk deel van de beschikbare kaarten gaat dus naar de bekende ver kooppunten. Wij weten, en ergens zijn wij er zielsgelukkig mee, dat het moeilijk zal zijn om voor 1 maart aan kaarten te komen. Maar geruststellend is het toch om te weten dat dit voor u, Ajacieden, werkende leden, ondersteunende leden en damesdiplomabezit- ters géén problemen heeft. U heeft toch toegang! En laten wij met z'n allen hopen, dat wij het na 1 maart nog moeilijker met de kaartverkoop krijgen! Tenslotte willen wij niet onvermeld laten, dat de afd. Amsterdam van de KNVB haar jaarlijkse Nieuwjaarsreceptie hield. Op zich voor ons geen „hot news", maar dit keer kreeg het geheel een ander aanzien, i.v.m. de onderscheiding welke door bonds voorzitter Jaspers werd overhandigd aan de spelers van ons 1e elftal in de vorm van zilveren manchetknopen. Voor de propa ganda welke zij t.a.v. het Nederlandse, en het Amsterdamse voetbal in het bijzonder, hebben gemaakt. Een stijlvolle en ge zellige bijeenkomst, die door de onzen zeer op prijs werd gesteld. H. A. SMIT De heer en mevrouw D. M. Fiene-Nieuwkoop danken voor alle belangstelling, betoond bij de geboorte van hun zoon Michel Dennis. De heer H. H. Blomvliet, die geruime tijd vrij ernstig ziek is ge weest, doch nu gelukkig weer zover hersteld, wil gaarne langs deze weg nog zijn dank betuigen voor de betoonde belang stelling. 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1967 | | pagina 8