jubilarissen in 1967 Elders vindt u een lijstje van jubilarissen, zij die in 1967 resp. 25 jaar, 40 jaar en 50 jaar lid van Ajax zijn. Tja, we staan er zelf ook bij. Wat tevens zegt, dat we een jaartje één?? een heleboel jaartjes, ouder worden. Mensen nog aan toe, waar is de tijd gebleven We zien ons nog als snot-apie bij „Modern" op het Leidseplein achter de tafel van de Enquête-Commissie staan. „Zul je goed je best doen voor Ajax ,,Ja meneer." Een onvergetelijke tijd, die tussen lat en palen. Een onvergetelij ke jeugd vooral. Hoewel van huis-uit" we niet, om zo te zeg gen, voor Koning Soccer geboren waren. Ons „talent" lag eigenlijk meer tussen „Start en Finish". De sintelbaan. Dat bleek later pas. Té laat, om er nogeens aan te beginnen. Ach ja, we doen er nu toch nog een beetje aan mee. Zo op eigen wijze. Om wat fit te blijven. En blijft onze zij het dan bescheiden voetbal-carrière een zeer dankbare herinnering. Waar we nog zoveel over zouden kunnen vertellen. Zoals iedere veteraan Sterk verdedigende thuisclub DWS-AJAX Vasovic: fraaie omhaal Maar we gaan er mee stoppen. Ditmaal wel wat aan de korte kant, doch „de krant" moet er nog uit voor we eens in de om geving van Dukla gaan kijken hoe hoog daar nu wel de sneeuw ligt. Om dan als het effe kan net op tijd terug te zijn teneinde op 1 maart naar het Olympisch Stadion te kunnen stappen. We hopen u daarna allen weer gezond en wel aan de lezerstafel te ontmoeten. So long. T. M. 25 jaar lid: A. R. Been J. C. van Dijk A. H. Spanjaard 40 jaar lid: A. v. d. Berg M. J. W. Middendorp H. Windt 50 jaar lid: A. A. Bogaard W. F. C. Bruynesteijn D. van Gelderen F. W. de Haan G. J. Moes K. W. v. d. Toorren P. Vunderink J. C. H. Wessels 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1967 | | pagina 3