LIVERPOOLAJAX. De 26e minuut na de hervatting Johan Cruijff scoort no. 2 uit pass van Nuninga. Kroniek ook nog het een en ander over moet ik toch een uitzondering maken voor de Nederlandse Pers. Op werkelijk gewel dige wijze heeft zij de beide wedstrijden als het ware „voorbereid", ons ingelicht aangaande velerlei bijzonderheden en vooral in Liverpool ons met daadwerkelijke steun enorme diensten bewezen. In dit opzicht gaat onze dank ook uit naar de heren van radio en TV. Verder wil ik hier nog Wethouder A. Ver- hey bedanken voor zijn vriendelijke woor den bij onze terugkeer op Schiphol. Te vens de honderden supporters, die het er voor over hadden Ajax in Liverpool de zo grote steun te geven. Mijn medebestuursleden dank ik, alsook de spelers voor hun grootse prestatie. Rinus Michels mijn grote bewondering en dank voor zijn vooral bekwame „leader ship", dr. Rolink en Salo Muller voor hun prachtige verzorging. Ik dank u allen voor alles. Maar wij verhelen niet dat nog veel werk ons te wachten staat. Behalve de vraag hoever onze krachten en kansen daarbij strekken ten aanzien van de Europa Cup, is er ook nog en zeer belangrijk de huidige competitie die, zoals de situatie momenteel is, kansen biedt voor een pro longatie van het landskampioenschap. Daarom moge ik andermaal een beroep op uw aller medewerking en steun doen, op dat de tegenwoordige goede samenwer king nog verstevigd worde tot verdere glorie van ons dierbaar Rood en Wit. En wil ik dan het bovenstaande, van daag, 18 december, nog even aanvullen met dat grootse, sportieve gebaar te me moreren dat Xerxes hedenmiddag maakte, toen onze spelers bij het betreden van de grasmat door de volle tribunes staande werden toegejuicht. De ploeg van onze gasten stelde zich daarbij tegenover het Ajax-elftal in formatie op en klapte onze jongens toe. Dit ik wil het hier met nadruk ver klaren dééd mij wat. En ondergeteken de niet alleen. Geachte heer Keeven, wij vonden het geweldig. Hartelijk dank. J. VAN PRAAG 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1966 | | pagina 7