11 ISNBM l! fM J aan onze medewerkers tevens de waarschuwing in, dat de gedachte bij voorbaat aan: Ajax nu al bij de laatste vier, volkomen onjuist en op zijn minst sterk voorbarig is. Dukla beschikt over een ruime interna tionale ervaring, het elftal vermeldt (ook) namen met een repu tatie, tevens voorkomende in het nationale Tsjechische elftal, dat reeds enige jaren tot de meest prominente van Europa be hoort. Op grond van o.m. onze Liverpool-prestatie is echter alle reden voor enig optimisme gewettigd, hoewel het duurt nog wel even en er kan nog zoveel gebeuren. Ook al vanwege de vijftig-jarige (ons Clubnieuws), de goede gang van zaken in de huidige competitie (ondanks de nederlaag tegen ADO), omdat wij u nog onze allerbeste wensen voor 1967 moesten doen toekomen, èn last but not least als herinnering aan dat knappe werk van onze jongens tegen ,,The Reds" en de daar omheen zo spannende tijd, hebben we het Ajax-Nieuws dit maal anders gemaakt dan anders Ook uit erkentelijkheid voor u aller medeleven. Ook om hiermede te willen zeggen, hoezeer wij deze grote Ajax- dagen waarderen T. M. AjaxLiverpool. Kees de Wolf opent de score (10). Op weg naar Liverpool U zult uit de samenstelling van dit Clubnieuws begrepen hebben, dat we hiermede min of meer een extra-uitgave hebben gefor meerd, met meer beeld dan woord. Gaarne uw bijdragen voor de volgende editie UITERLIJK 10 ja nuari 1967 op het adres: Zwaluwstraat 20, Badhoevedorp. Bij voorbaat onze dank. De Redactie 5

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1966 | | pagina 5