Restaurant ,DE KUIL' Jacob Bakker Melchers Olifant Jenever W3 Reisbureau Maarse Kroon hartelijk gefeliciteerd Dè borrel voor Ajacieden n.v. Distilleerderij van J. J. Melchers Wz. - Schiedam voor uw uitwedstrijden in Europa Overtoom 477 bij de Zocherstraat Tel. 85252 Voor een goed diner of belegd broodje Rembrandtsplein 7 Tel. 62690 Salades Croquetten enz. tuna (op zaterdag 3 december) gaat ons eerste elftal met re serves weer elders zich voorbereiden. Allen weten we, dat een zware tijd voor de boeg staat, maar ons team zich gedragen wetende door zijn talrijke vrienden en supporters zal, naar wij vertrouwen, hieruit de nodige energie putten. Ten aanzien van Liverpool lazen wij: over hun geweldige inzet! We zouden eraan willen herinneren dat dat eens de ge nadeslag was voor twee nationale Spaanse elftallen. We hebben het dus wel Het gaat met enkele van onze zusterverenigingen niet best: De Volewijckers zwaar in de geldzorgen, Blauw-Wit met a.s. ter reinmoeilijkheden. Het ziet er naar uit dat de Zebra's sinds 1928 in het Olympisch Stadion spelende dit ,,huis" zullen moeten gaan verlaten; de Stadion-directie wil het contract niet verlengen wegens de té geringe publieke belangstelling bij de thuiswedstrijden van Blauw-Wit. Ja, beste mensen, als alles goed gaat zijn er niettemin al vele zorgen, maar zit het nog tegen ook brrrrü Met veel genoegen zult ook u voorzover daartoe in de ge legenheid gekeken hebben via de beeldbuis naar de wedstrijd DuklaAnderlecht, gespeeld in Praag. (Waar het, gezien de vele wollen mutsen en handschoenen, al aardig koud blijkt te zijn.) Nu, de Pragenaren hebben zich wel kunnen war men aan deze ontmoeting, waarbij, vooral na de rust, de thuis club zich beslist de meerdere toonde. Qua speltype kwamen ze o.i. veel met ons eerste elftal overeen We zijn de laatste tijd nogal eens aangesproken door lieden, die het al of niet (meestal wél) eens waren met meningen, die als .ingezonden stukken" in het sportblad „Voetbal Internatio nal" verschenen en waaronder onze „van" geplaatst was. Welnu, wij stellen er prijs op langs deze weg te verklaren dat wij bedoelde pennevruchten niet gepleegd hebben, maar dat de appel niet ver van de boom valt. Bij eventuele volgende schrift uren zal de inzender zich nader legitimeren als: M. Midden dorp Jr.! En is het thans al weer tijd om afscheid te nemen. Wij groeten u. Tot de volgende keer! T. M. Firma verfwaren kwasten en penselen een voordelig adres Nassauplein 11, telefoon 120254 Filialen: Jan Evertsenstraat 138, telefoon 84649 Ferd Bolstraat 46, telefoon 711159 Sumatrastraat Onze penningmeester de heer H. G. A. Timman is per 16 novem ber bevorderd tot Referendaris bij 's Rijks Belastingen Henk, namens je vele Ajax-vrienden e.a. hartelijk gefeliciteerd met deze benoeming. T. M.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1966 | | pagina 4