agenda voor jaarvergadering van de ledenraad Reisbureau Maarse Kroon van de A.F.C. „Ajax", die zal worden gehouden op donderdag 30 juni 1966 in de bovenzaal van het Ajax-Stadion. Aanvang 20.00 uur precies. (Indien nodig voortzetting op vrijdag d.o.v.) 1. Opening en ingekomen stukken. 2. Notulen van de vergadering van 27 mei 1966. 3. Jaarverslag secretaris. 4. Jaarverslag penningmeester. 5. Verslag financiële commissie. 6. Vaststelling van de door de financiële commissie goedgekeurde begroting. 7. Voorstel van het bestuur om de volgende leden te benoemen tot werkend lid: J. Fleijsman, G. Hulscher, K. W. van Mourik en M. Volkers Sr. 8. Bespreking bestuursbeleid. 9. Bestuursverkiezing. Ingevolge het bepaalde in artikel 17 van het huishoudelijk re glement moeten alle bestuursleden in functie worden gekozen. In de vergadering van 1 juli 1965 werd het college als volgt gekozen: Dagelijks bestuur: J. van Praag, voorzitter, J. H. Westrik, secretaris en H. G. A. Timman, penningmeester. Aftredend is de heer H. G. A. Timman, die zich herkiesbaar stelt. Commissie betaald voetbal: M. Bremer, J. Hordijk en P. van Reenen. Aftredend is de heer J. Hordijk, die zich herkiesbaar stelt. Commissie amateur-voetbal: W. F. C. Bruijnesteijn, A. Kraan en H. A. Smit. Aftredend is de heer W. F. C. Bruijnesteijn, die zich herkies baar stelt. 10. Verkiezing financiële commissie: J. de Boer Sr., J. A. Bouwens en W. F. Volkers. Aftredend is de heer J. A. Bouwens, die zich herkiesbaar stelt. 11. Verkiezing commissie van redactie: D. Knegt, M. J. W. Middendorp en H. A. Smit. Deze heren stellen zich herkiesbaar. 12. Verkiezing 1e en 2e plaatsvervangend voorzitter van de leden raad. 1e plaatsvervangend voorzitter is de heer W. F. Volkers; 2e plaatsvervangend voorzitter is Mr. Dr. E. W. Catz. De heren stellen zich herkiesbaar. 13. Vaststelling contributies en bijdragen, alsmede van het entree geld voor het verenigingsjaar 1 juni 196631 mei 1967. Het bestuur stelt voor om de bedragen conform vast te stellen, zoals bij de gehouden opinie-peiling in de vergadering van de ledenraad van 7 april 1966 is overeengekomen, te weten: Werkende en buitengewone leden 50,per jaar; Junioren A 20,per jaar (is ongewijzigd); Junioren B 12,50 per jaar (is ongewijzigd); pupillen ƒ10,per jaar (is ongewijzigd); onder steunende leden 75,per jaar; dameskaarten voor werkende-, buitengewone leden en juniores A 40,per jaar; dames- kaarten voor ondersteunende leden 75,per jaar; kinder- kaarten 40,per jaar en het entreegeld op 7,50. 14. Vaststelling officieel orgaan. 15. Rondvraag. 16. Sluiting. Voorstellen voor deze agenda dienen door tenminste 3 leden (bij een voorstel volgens artikel 9 H.R. door tenminste 10 leden) van de ledenraad uiterlijk 9 juni 1966 schriftelijk ter kennis te zijn gebracht aan de secretaris. (Artikel 54, lid 9, van het H.R.). Kandidaten voor bestuurs- of andere functies kunnen tot uiterlijk 16 juni 1966 door 2 stemgerechtigde leden schriftelijk worden op gegeven aan de secretaris. (Artikel 55 van het H.R. De kandidaten dienen te voldoen aan het bepaalde in artikel 16 van het H.R.). Aan de kandidaatstelling behoort een schriftelijke verklaring te zijn toegevoegd, waaruit blijkt dat de kandidaat een eventuele benoe ming zal aanvaarden. Kandidaatstellingen die niet aan het bovenstaande voldoen zijn on geldig en worden terzijde gelegd. Amsterdam, 25 mei 1966. J. VAN PRAAG, voorzitter. J. H. WESTRIK, secretaris. Secretariaat: Kastelenstraat 21-1, Amsterdam-11 bijzondere attentie! Toegang tot de vergadering hebben ALLEEN: a. de voorzitter, de secretaris en de penningmeester van de ver eniging; b. de 24 afgevaardigden van de leden; c. de overige bestuursleden (deze hebben een adviserende stem) en d. de ere-leden, die daarom hebben verzocht (ook deze hebben een adviserende stem). voor uw uitwedstrijden in Europa Overtoom 477 bij de Zocherstraat Tel. 85252 31

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1966 | | pagina 31