ajax 2 met de hartelijke gelukwensen van WAGONS-LITS COOK REIS- EN PASSAGEBUREAUX Het tweede elftal had op zondag 3 april in het eigen stadion veel moeite om van het zwakke Excelsior 2 te winnen. De opstelling was als volgt: Paternotte Van Eyden Hulshoff Ko Meyer Han Meyer De Haan Den Boer Van Haren Hoeben Bollen Cohen De Rotterdammers, die weer meesters bleken te zijn in het hanteren van de buitenspelval komen we zó tot beter voetbal, oh Henk Zon? leidden bij de rust zelfs met 10 door een doelpunt, waaraan onze keeper zijn onvrijwillige medewerking verleende. Door treffers van Van Haren en de uit het derde elftal gehaalde Bollen sleepten wij toch nog de verdiende overwinning uit het vuur. Bollen miste nog een strafschop. Zaterdag 16 april bond het volgende elftal MVV 2 met 51 aan zijn zegekar: Boomgaard Van Eyden Hoeben Hulshoff De Haan Suurendonk Ko Meyer Den Boer De Wolf Han Meyer Van Haren In de eerste helft gaven de Maastrichtenaren zeer goed partij, zodat zij zelfs de rust met een 10 voorsprong ingingen, ondanks het feit dat zij geen enkel doelpunt scoordenHet was namelijk Ko Meyer, die een voorzet van de MW-linksbuiten zeer goed in eigen doel schoot! Na rust gaf de betere conditie van onze spe lers de doorslag en Hoeben (2), Suurendonk (2) en De Wolf kopten en schoten ons naar een dik verdiende 51 overwinning. Hoeben, zwak op de grond, toonde zich in de lucht oppermachtig; vooral zijn eerste kop-doelpunt was een juweel. Op de tribune werd zijn naam direct veranderd in Piet Boesman, als men begrijpt wat we hiermee bedoelen. De wegens het slechte veld op zaterdag 23 april afgelaste wed strijd ADO 2Ajax 2 werd nu als lichtwedstrijd op woensdagavond 27 april gespeeld en op zeer goede wijze door onze jongens met 40 gewonnen. Dit was het elftal: Boomgaard Van Eyden Hulshoff Ko Meyer Han Meyer De Haan Den Boer Hoeben Suurendonk De Wolf Van Haren Reeds met de rust leidde Ajax 2 met 20 door doelpunten van Suurendonk en De Wolf, waarna nogmaals De Wolf en Hoeben voor de 40 eindstand zorgden. Wanneer het elftal in de volgende wedstrijden ook zo speelt en vooral ook zo hard werkt, blijft de fraaie kans op het kampioenschap gehandhaafd. Zondag 1 mei werd thuis tegen GVAV 2 in de volgende opstelling gespeeld: Paternotte De Haan Hulshoff Ko Meyer Han Meyer Groot Den Boer Hoeben Suurendonk De Wolf Van Haren Hoewel de einduitslag „slechts" 30 voor ons was, was het toch merendeels een spel van kat en muis. Met rust stonden we reeds met 20 voor door doelpunten van Suurendonk en een eigen inzet. In de tweede helft scoorde Kees de Wolf 30. Jammer genoeg moest Henk Groot wederom met z'n oude liesblessure uitvallen (Cohen viel voor hem in). Als we een prijs voor de grootste pech vogel van het seizoen zouden hebben, zou Henk ongetwijfeld can- didaat nummer één hiervoor zijn. Tegen het niet al te sterke Velox 2 speelde het volgende elftal op zaterdag 7 mei te Utrecht met 22 gelijk: Boomgaard Van Eyden Hulshoff Co Meyer Han Meyer De Haan Den Boer Hoeben Groot De Wolf Van Haren Met de rust stonden we zelfs met 20 achter, mede door een vol komen onnodig door Van Haren weggegven strafschop. Na de hervatting speelde ons elftal iets beter en door Henk Groot, die een zeer redelijke partij speelde, en zowaar Hulshoff werd er tenminste nog op één punt beslag gelegd. Met niet minder dan 60 won het volgende elftal op zondag 15 mei op eigen terrein van Twente 2: Paternotte Van Eyden Hulshoff Co Meyer Han Meyer Groot Den Boer Hoeben Suurendonk De Wolf Van Haren Het was een verdiende zege, tot stand gekomen door doelpunten van De Wolf en Suurendonk vóór rust en treffers van De Wolf (nog twee maal), Suurendonk en Hoeben in de tweede helft. 18

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1966 | | pagina 18