over slag-en-'wide' Het Ajax-honkbalteam seizoen 1966 Hoewel we nog volop in de voetbaltijd zitten, zijn de zomersporten ook al weer de aandacht komen vragen. Zo zijn de Ajax-honkbal- lers reeds geruime tijd weer gestart. In januari werd al met de zaaltraining begonnen, die dit jaar serieuzer werd aangepakt dan vroeger misschien wel eens het geval is geweest. Een prettig ver schijnsel, dat bewijst hoe Ajax zich ook op honkbalgebied aan de top wil handhaven. Aan de top? Natuurlijk, want al heeft Ajax in de twee jaar dat we nu in de hoofdklasse spelen daarin nog niet zo heel veel gepres teerd, tot de top behoren we toch, en ons tweede negental is vorig jaar naar de hoogste afdeling (reserve eerste klasse) gepromo veerd. Zal het nu beter gaan met het eerste negental dan de laatste twee seizoenen? Hoewel de competitie reeds enige weken aan de gang is, als dit clubblad verschijnt, durven we toch te beweren, dat Ajax dit seizoen een geduchte kracht zal ontwikkelen. Als het niet te veel tegen loopt, moet zelfs de derde plaats voor ons bereikbaar zijn, achter de Haarlem Nicols en achter Sparta derhalve. Zouden we iets optimistischer zijn, dan zouden we zelfs durven zeggen, dat AjaxMaar nee, laten we daar nog even mee wachten. Ajax heeft waardevolle versterking gekregen in enkele Antilliaanse honkballers, die van een andere vereniging zijn overgekomen. Op de Algemene Vergadering van de KNHB heeft de secretaris van het bondsbestuur (die toevallig dan ook nog voorzitter van onze honkbalafdeling is) daarover een weinig terzake doende aanval te verduren gehad. Gezien de voetbalbesognes, die hij in onze ver eniging als voorzitter van het betaalde voetbal heeft, heeft hij door 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1966 | | pagina 12