r-i i/ic Granr»op"°n |0VTheE\ec 46105 aar zing je zo gezellig met elkaar p service service qer^ce 05 p service service p service service Lflne O CD cn CD 2 O CD "HIS MASTER S VOICE Hofleverancier van Z.K.H. Prins Bernhard der Nederlanden Spu 6 voor uw radio Spu 6 voor uw televisie Spu 6 voor uw grammofoonplaten Spu 6 voor uw grammofoon Spu 6 voor uw radio-grammofoon Spu 6 voor uw stereo-weergave Spu 6 voor uw band-recorder Spu 6 voor uw grammofoon-meubel Spu 6 voor uw versterker Spu 6 voor uw reparatie verder met begeleiding van het orkest en de heer J. Buiterman als dirigent. Na vele herhalingen kwam eindelijk het moment dat de „rode lamp" ging branden en het dus menens werd. Ook toen waren nog verschillende herhalingen nodig voor dat de propagandaleidster, Mej. R. Geveke, de opnameleider, de heer A. J. Kos en de dirigent, de heer J. Buiterman, tevreden waren. Om kwart voor elf was het dan toch zo ver. De musici pakten hun instrumenten in en vertrokken en wij dachten, dat het er weer op zat. Groot was de verwondering toen de heer Buiterman even later uit de controle kamer kwam en zei: „Kom heren, we gaan weer verder". Hij vertelde dat de gemaakte bandjes zou den worden afgedraaid en dat het koor weer mee moest zingen. Het geluid werd versterkt en voorzien van een echo-effect om er zo doende voor te zorgen, dat het net leek of een volle tribune aan het meezingen was. Het bleek moeilijk om precies weer zo te zingen als op de band stond en weder om waren vele herhalingen nodig. Het was reeds kwart voor twaalf voordat de heren technici tevreden waren met het resultaat en ons de bandjes konden laten horen. Hierna vertrok de bus full-speed naar Am sterdam waarna het gezelschap om onge veer half één kon uitstappen bij de ingang van ons Stadion. Het bleek dat de heer Verron de sympathieke gedachte had gehad om het restaurant voor ons open te houden. Het koor gaf als beloning een staaltje van zijn kunnen en na nog een drankje (voor eigen rekening) te hebben genuttigd, ging iedereen voldaan naar huis, echter niet al vorens voorzitter Van Praag allen had be dankt voor hun medewerking en hen wel thuis had gewenst. Rest mij nog te vermelden dat André Kraan ervoor had gezorgd, dat het koor bestond uit de volgende werkende- en ondersteu nende leden: A. R. Been, D. J. Boering, A. Boerkoel, W. F. C. Bruijnesteijn, C. Degen, T. van Don kelaar, A. C. Drager, F. Dukker Sr., G. Fi scher, G. F. H. Gischler, L. Goudeketting, H. Hessels, J. Hordijk, G. Hulscher, A. Kraan, J. Ledegang, W. Meester Sr., K. Muller, J. Neefjes, J. van Praag, L. Sacksioni, W. A. C. Theunissen, J. J. v. d. Toorren, B. Tak, W. F. Volkers, C. A. Welling en J. H. Westrik 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1966 | | pagina 9