van alles op 't strand (Motto: Hup, hup, hup, voor de bordjesclub Als dit uw clubblad gaat in zee dan is allang bekend of Ajax tegen M.V.V. ons weer eens heeft verwend. Of dat ze maar van rang-en-pang hebben gevoetjebald. Met het idee, die zijn nog lang niet uitgecarnavald. De laatste wedstrijd die 'k (niet) zag ging tegen Elinkwijk. Toen werden ze, na 't rusten „pas", twee dikke punten rijk. Bij rust een bril, kwam 't einde toch met ZEVEN-NUL voor d'onzen. Echter vóór rustIk hoor nu nog de Ajax-harten bonzen! Het is me anders week na week een slappe boel geweest. Met voetbal dan, want Thialf bleek weer 'n weergod naar de geest. Was het in Deventer Ard Schenk nu was het Kees Verkerk. Twee knapen waar 'k met trots aan denk; het betere bochtenwerk. Twee dagen lang met heel ons hart aan de teevee gekluisterd. De Hollanders een klas apart! Gekeken en geluisterd naar een Bob Spaak, die 't beter dan, wie ook voorheen, ooit dee. L r, radio „Marathon", daarvan! D i t was nu eens teevee!! Ook wie er zingt als een garnaal kende eens Louis van Tulder. Maar wie er Vlaming is of Waal kent nu ook Jantje Mulder. We zagen hem bij Anderlecht tegen Real Madrid. Reeds na 'n minuut riep hij terecht naar Pol van Himst: D i e zit! Helaas is het door „right or wrong" èn pech bij 't verder vuren (èn trots d'Oranjeboven-song van onze zuiderburen): Eén-nul gebleven. „Spielerei" was het in geen geval. 't Ging er Spéans toe, meer „do or die" Torero-cupvoetbal Hebt u gezien hoe snel het ging en vaak nog zuiver ook? Met veel geswing van wing tot wing. Helaas 't vervloog tot rook door spetters tegen lat en paal en 'n stoere Bétancourt. Alleen bij d'uittrap helemaal niet resoluut en stoer. Als die uw clubblad gaat in zee dan is wellicht bekend of Ajax tegen P.S.V. ons weer eens heeft verwend. Weet, P.S.V. is heus niet bang. Als 't fanclub-lied er schalt Niet „glaasje op", ze zijn allang daar uitgecarnavald. Geldt jammer genoeg niet voor de Zweedse camera mensen. Apropos, in Brussel smoeste Bob te veel. Voet bal heeft nu eenmaal minder uitleg nodig dan schaatsen. Als Lid v. Verdienste van W.V.V. (wie snuift daar?) weet ik dat de Grote Jeugdleider (bondsofficial, enz., enz.) te Winschoten, thans né gekrulde haren ook met een gekrulde neus rondloopt. Wat denk jij, Klaas? Europacupavond, 23-2-66. B. S. Ie Marché 18

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1966 | | pagina 18