uit de bestuurskamer op clubavond Een verzoek van de vereniging B.P.C. om 1 avond per week ge bruik te mogen maken van het verlichte Voorland-trainingsveld werd afgewezen. Het bestuur van de stichting „Voorland" heeft ons medegedeeld, dat zij geen toestemming zal verlenen dat de vereniging T.D.W.- Centrum voor het seizoen 19661967 als onze onderverhuurster een veld bespeelt op het Voorland-complex. Een brief van de heer J. L. Melchers van 1 januari 1966 betreffende een artikel in de Haagse Post werd voor kennisgeving aangenomen. Aan trainer J. v. d. Veen werd toestemming verleend om deel te nemen aan de trainerscursus A 1966 van de K.N.V.B. Aan het comité, gevormd ter gelegenheid van de 70ste verjaardag van oud-scheidsrechter Hans Boekman, werd een bijdrage ge zonden. De Bulgaarse Voetbalbond heeft ons uitgenodigd om 14 dagen vakantie te komen doorbrengen in het Sportcentrum Varna. Zij vroegen ons om 2 wedstrijden in Nederland te arrangeren voor een Bulgaars-topelftal. De Spaanse Voetbalbond inviteerde ons voor zondag 12 juni ten einde een wedstrijd te spelen tegen het nationale Spaanse elftal. De ontmoeting is bedoeld als trainingswedstrijd voor het a.s. wereld kampioenschap voetbal en zal in Madrid of Barcelona worden ge speeld. De contractspeler W. Schaaphok is getransfereerd naar Blauw Wit. Een uitnodiging om met de K.N.V.B.-juniores te komen deelnemen aan een tournooi, dat met Pasen in Roubaix zal worden gehouden, moest worden afgewezen in verband met de nog te spelen compe titiewedstrijden. Aan de Koninklijke Nederlandse Honkbalbond werd toestemming verleend, om gedurende de maand februari, gebruik te maken van de sportzaal voor de training van de geselecteerde spelers voor het Nederlandse negental. De reünie van de „Bordjesclub" zal dit jaar worden gehouden op dinsdag 15 maart a.s. in het Café-Restaurant „Atlantic" van de Gebr. Sweering. Zaterdag 19 maart a.s. zal in Grand-Hotel „Krasnapolsky" een feestavond worden gehouden, ter herdenking van het 66-jarig be staan. De ijverige Pool-commissie Eén der gerenommeerde klaverjas-ploegen onder toezicht! Gerrit Fischer (r) neemt de wedstrijd-attributen in ontvangst. Verder (v.l.n.r.) de heren Takes. Van Mourik en La Fleur 16

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1966 | | pagina 16