van het tweede elftal hotelpapierwaren papier- en plastic verpakking gespecialiseerd in st nicolaas- en kerstartikelen kerkstraat 1 27-1 29, telefoon 233802-725343 Op dezelfde dag, dat het eerste elftal G.V.A.V. met 51 aan zijn zegekar bond, veroverde het tweede elftal met dezelfde cijfers te Groningen winst op G.V.A.V. 2. Zelfs de ruststand was gelijk, na melijk 31 in ons voordeel. Het team speelde in de volgende formatie: De Wit Van Eyden Schaaphok Hulshoff Han Meyer Ko Meyer Den Boer Suurendonk Hoeben De Wolf Van Haren Het was een zeer redelijke wedstrijd, waarin allen hard hebben ge werkt, hard en in het algemeen ook goed. Wel sloeg de spelers de angst om het hart, toen G.V.A.V. al binnen de minuut met 10 vóór kwam te staan, doch het pleit voor het moreel van ons elftal, dat het zich hier toch niet door liet ontmoedigen. Integendeel, de ploeg toonde te kunnen vechten en zo mocht de 31 voorsprong, die bij de rust was behaald, alleszins verdiend heten, Uiteindelijk werd het 51 voor de onzen. Piet Hoeben was met een hattrick topscorer, Kees de Wolf nam één doelpunt voor zijn rekening en Ko Meyer deed dit uit een strafschop. Op zondag 12 december won het tweede elftal met 20 op eigen terrein van Velox 2. Het elftal zag er als volgt uit: Paternotte Van Eyden Hulshoff De Haan Han Meyer Ko Meyer Den Boer Suurendonk Hoeben De Wolf Cohen Het was geen grootse partij, maar onze jongens wonnen toch ver diend door doelpunten van Den Boer en Suurendonk. Mede omdat Go Ahead 2 opnieuw niet speelde, kwam het tweede elftal met voorsprong op kop. Op zondag 19 december werd de reis naar Enschede gemaakt om daar tegen Twente 2 te spelen. Het elftal kwam in de volgende formatie in het veld: Boomgaard Van Eyden Hulshoff De Haan Cohen Den Boer Han Meyer Suurendonk Splinter De Wolf Van Haren Het was, met uitzondering van Gunther de Haan, een trieste ver toning. Tot de rust kon dit tweede elftal nog wel stand houden, maar een paar zwakke momenten van de doelman in de tweede helft betekenden een 20 nederlaag tegen deze matige tegen stander. Het is echter onbillijk alle schuld op de keeper te schui ven, want vrijwel het gehele elftal had een off-day. Ajax 2-Feijenoord 2 - Ook in het Ajax-stadion werd fel om de punten gestreden. Hier een duel om de bal tussen Hoeben (Ajax) en back Jacobs Op zaterdag 8 januari revancheerde het tweede elftal zich echter prima door op het harde veld van ons stadion in een zeer rede lijke partij Feijenoord 2 verdiend met 21 te kloppen. Het elftal kwam als volgt uit: Boomgaard Van Eyden De Haan Suurendonk Han Meyer Ko Meyer Den Boer Splinter Hoeben De Wolf Van Haren Ons elftal was door het harde werken van alle jongens vrijwel doorlopend iets in de meerderheid, doch in de eerste helft kon toch niet gescoord worden. Na rust opende Van Haren de score, waarna Hoeben met een schitterende kopbal de stand op 20

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1966 | | pagina 8