Restaurant ,DE KUIL' Ajax-FC Twente - Klaas was gevaarlijk „Voorzitter van Praag had nare dingen gezegd op de K.N.V.B.- vergadering, en dat vond men niet zo leuk". We vroegen of onze president bij die gelegenheid iets ten nadele van hun club gezegd had. Dat was niet het geval. „Nou dan Men zou het nog eens nakijken. Zouden we nu mogen verwachten dat in de volgende uitgave van dat clubblad de stemming anders zou zijn? Als je als jarenlange sportvrienden beide aan de top van het Nederlandse voetbal prijkt, is het dan niet de gewoonste zaak van de wereld, dat je ook met de pen die goede banden slechts wilt versterken? Misschien dat de door ons bedoelde redactie met haar medewer kers daar nog eens de gedachte over wil laten gaan, want die zo juist bedoelde volgende uitgave van hun clubblad gaf echt nog niet te zien, dat ons eerder genoemd telefoontje tot nadenken gestemd heeft. Let wel: we vrezen de scherpe pen niet! Maar nogmaals: waarom? Op zondag 12 september had de competitieleider Willem IIAjax vastgesteld en derhalve togen Tonny Pronk en zijn mannen naar de stad, die volgens de statistieken de grootste klant van „Schiedam" zou zijn Aangezien Feijenoord daar eerder op sterke tegenstand was ge stuit, namen onze jongens, mede gelet op het beslist niet onver dienstelijke verleden van de Tilburgers, de wedstrijd niet te licht op. (We zijn het met u eens, dat dat altijd verkeerd is.) We hielden een 41 overwinning over aan een in een zeer prettige sfeer gespeelde ontmoeting, waarin o.m. Klaas Nuninga zijn goede vorm bewees met twee doelpunten. „S.PION" schreef naar aanleiding van dit treffen in de „Willem ll-er" o.m.: „Natuurlijk moet ik even napraten over die wedstrijd van Willem II tegen Ajax. Deze werd verloren; dat is geen nieuw geluid, maar ik Voor een goed diner of belegd broodje Rembrandtsplein 7 Tel. 62690 Salades Croquetten enz. 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1966 | | pagina 3