ajax 2 Ml Ajax 2 seizoen 1965/1966 met masseur Salo Muller (links) U zult in ons vorig clubnieuws bemerkt hebben, dat de verslagen aangaande de verrichtingen van ons Tweede Elftal waren „uitge vallen"; een en ander als gevolg van „een technische storing" waarvoor onze verontschuldiging. In het kort willen wij alsnog u het een en ander vertellen over de eerste wedstrijden. Daar was PSV 2 thuis. Enigszins teleurstellend, gedachtig aan de belangrijke rol welke wij Het Tweede voor dit seizoen hadden toe bedacht. Het werd n.l. op het nippertje 22; zeer kort voor het laatste fluitsignaal slaagde Kees Wolf er in de „schade" tot 1 punt te beperken. Daarna Telstar 2 uit. De IJmuidenaren hadden op dat moment een score van 2 gespeeld, 2 gewonnen, 5 voor en 0 tegen. Knap werk, dus! Voor Ajax traden aan: Boomgard, Suurendonk, Ko Meyer, Huls- hoff, Han Meyer, Schaaphok, Den Boer, Hoeben, Splinter, De Wolf en Van Haren. Welnu, het nog niet doorboorde doel van Telstar werd door onze jongens maar liefst 5 maal gevonden, met een hattrick van Kees de Wolf, terwijl Schaaphok en Van Haren elk één maal raak schoten. Vooral een goal van Kees de Wolf was een „beauty", al vond hij zelf (bescheiden) dat hij wel geluk met zijn schot had ge had. Telstar kon slechts tot 2 doelpunten komen. De zondag daarop een thuiswedstrijd tegen Go Ahead 2, ook al een „crack", want: 3 gespeeld, 3 gewonnen, score: voor 13, tegen 5, doet „de pet afnemen". We brachten in het veld: Pieter Paternotte als doelman, achter: Suurendonk, Ko Meyer, Hulshoff en Han Meyer, midden: Den Boer en Cohen, voor: Hoeben, Splinter, De Wolf en Van Haren. Ook nadat de „ref" voor de laatste maal zijn fluit had gehanteerd, 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 6