jeugdrubriek I s,„« r raWopHo"e *- - - Spui 6. Bij de aanvang van deze competitie willen wij in de eerste plaats de nieuwe jeugdleden van harte welkom heten in onze vereniging en wij spreken hierbij de wens uit dat zij een prettige tijd bij ons zullen doorbrengen. Vervolgens zijn er vele jeugdspelers die vanwege hun leeftijd naar een hogere klasse zijn overgegaan en tot hen zouden wij willen zeggen, dat, hoe verdienstelijk zij het vorig seizoen ook gespeeld hebben, het voor hen zeer moeilijk zal zijn zich in het nieuwe, oudere milieu te handhaven. Dat kan alleen wanneer er heel hard aan wordt „getrokken", m.a.w. wanneer er hard en serieus wordt getraind en alle adviezen van de oefenmeester, ook in de wedstrijden, stipt worden opgevolgd. Wij stellen misschien hogere eisen aan onze spelers dan andere clubs maar jullie zullen je nu eenmaal sterke jonge loten aan de oude, machtige Ajax-eik moeten tonen. Deze oer-oude eik is in het verleden hecht en sterk gebleken en zal ook in de toekomst niet aan kracht mogen inboeten en daar kunnen jullie voor zorgen Daarom, jongelui, spreken wij hierby de verwachting uit dat „Jong- Ajax" de kracht zal weten te vergaren om onze toekomst veilig te stellen. Dit is een moeilijke doch een mooie taak maar bovenal is het een eer hieraan te mogen meewerken. In het vertrouwen dat jullie in de komende wedstrijden de naam van onze vereniging op waardige wijze zult hoog houden, wensen wij jullie hierbij heel veel succes Uitslagen zondag 12 september Jun. B 1 A.F.C. Jun. B 1 2—2 Jun. B 3 A.S.V.A. Jun. B 1 4—3 Jun. B 4 Blauw-Wit Jun. B 6 7—1 A.D.E. Jun. B3 Ajax Jun. B5 010 Op de eerste competitie-zondag hebben de weergoden ons aar dig in de steek gelaten want alle wedstrijden van de A-juniores werden afgelast. Gelukkig konden de wedstrijden van onze juniores B 1 - B 3 en B 4 wel doorgang vinden terwijl ook in Weesp onze Jun. B 5 de strijd konden aanbinden tegen A.D.E. De volgende nabeschouwingen worden hiervan gegeven. Ajax B 1 A.F.C. B 1 2—2 Dit gelijke spel is ons eigenlijk wat tegengevallen; wij hadden eer lijk gedacht dat er meer in ons elftal zat. Wij moeten echter toegeven dat A.F.C. over een behoorlijk elftal beschikt dat elkaar goed in de combinatie kan vinden. In onze voorhoede duurde het vaak té lang. Het plaatsen was on zuiver, terwijl ook de bal-techniek van de meeste spelers nog wel iets te wensen overliet. Maar het is de eerste wedstrijd en jongens, er is nog geen man over boord. Het eerste punt is in elk geval 0 service service CD O CD (O O CD Cfl CD 2 6 CD 0) cPt-N/lC© 10 p service service service se Qnnï r\ \/nr Hofleverancier van Z.K.H. Prins Bernhard der Nederlanden Spu 6 Spu 6 Spu 6 Spu 6 Spu 6 Spu 6 Spu 6 Spu 6 Spu 6 Spu 6 voor voor voor voor voor voor voor voor voor voor uw radio uw televisie uw grammofoonplaten uw grammofoon uw radio-grammofoon uw stereo-weergave uw band-recorder uw grammofoon-meubel uw versterker uw reparatie 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 8