best rectificaties oproep werd ook deze kans verzuimd, zodat Lijnden 2 een zwaarbevochten 109-zege behaalde. Gezien de vele gemiste kansen, die onze spelers hadden, hebben we er geen spijt van, dat de promotie werd gemist, al vinden we het vooral voor coach Wim Prins buitengewoon teleurstellend/Maar Wim Prins kennend, zijn we er zeker van, dat dit derde negental volgend jaar op nóg betere wijze zal terugkomen. Doordat met drie kampioenen het seizoen dus toch nog goed be ëindigd is, heeft het Ajax-bestuur besloten onze honkbal-afdeling op zaterdag 6 november een feestavond aan te bieden. Op deze avond, waarop al onze honkballers met hun dames om 8 uur in het Ajax-stadion worden verwacht, zullen de kampioenen worden gehuldigd, waarbij hen een herinnering aan het kampioenschap zal worden aangeboden. Een orkest is reeds gehuurd, twee bekende artisten uit de Nederlandse amusementswereld zullen voor ons op treden en verder zal men een gezellig dansje kunnen maken. Houdt dus nu reeds deze avond vrij, opdat deze bijeenkomst een waardige afsluiting van het honkbalseizoen-1965 zal worden. M. BREMER In de bijlage-Ajax-Nieuws (vorig clubblad) staat onder no. 24: Timman N. Th aangegeven, dat als jaar van aftreden geldt: 1967. Dit moet zijn: 1968. Onder Keuzecommissie Amateur Seniores Voetbal staat als tele foonnummer van de heer A. Boerkoel vermeldt: 239974. Men zal begrepen hebben dat dit een abuis is. Genoemd nummer is dat van Secretaris W. F. Schoevaart. De heer Boerkoel heeft geen telefoon aansluiting. Kon 'k een vorig' maal gewagen dat 't haast als van ouds weer liep, thans zijn wij weer in de dagen toen ons Ajax nimmer sliep. 't Is weer ouderwets te noemen, ,,Ko-hèt" weet er alles van. Zonder Go Ahead te roemen, die lui d e d e n er wat an. Een full house heeft weer genoten van d i t spel van 't hele spul. D'Ajaxploeg staat weer op poten, zonder hang naar flauwe kul. Nee, we noemen vast geen namen, (zong Wim Kan al ééns helaas) nee, ze deden alles samen, of 't nu Henk was, Piet of Klaas Des te schoner deze zege die ons handhaaft aan de top, ook al ben 'k persoonlijk tegen een „zo vroeg gaan aan de kop". Maar wat wil je, wie geen steken vallen laat, staat bovenaan. Is ons vroeger al gebleken en zal steeds blijven bestaan. Doch zo'n stekenvrije topplaats prikkelt menig concurrent in diens streven naar een opwaarts en dus strijdend element. Waarbij ik naar Ajax-Sparta (10 oktober) vast verwijs. BUITEN Rotterdam sleept Sparta punten weg tot elke prijs! Ajax, blijf dus nét zo wakker elke zondag van 't seizoen. Want dan issie voor de bakker! „Wakk're strijders, fier en koen" staat er immers in je clublied dat 't legioen te weinig kent. Dat alleen maar zingt van „Hup Piet!' Of „Hup Co!" of wie j'ook bent Hoewel wij onze donateur, de heer J. J. Mooy, Rooseveltlaan 34, Amsterdam, telefoon 79 23 02 weinig kans geven, willen wij aan zijn verzoek een oproep in het Ajax-Nieuws te plaatsen voor het AJAX-JUBILEUMBOEK uitgegeven ter gelegenheid van ons 50- jarig bestaan, toch voldoen. Hij heeft n.l. een mooie verzameling boeken over ons goede en aloude Amsterdam en zou zijn bezit gaarne met ons gouden boek aanvullen. Wij wensen de heer Mooy veel succes, maar Vorig' maal schreef ik van BETER. Deze keer noem ik je BEST. Wees verstandig en vergeet er deze lofen ook de rest. Waarom ik 't dan neer moest pennen? Wel, ik werd er toe genoopt! Maar ik meen je zó te kennen dat je je niet laat verwennen. En nooit naast je schoenen loopt. Go-ahead-dag, 29-6-65 B. S. LE MARCHÉ 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 7