DEXIRO-ENERGEN van de voorzitter per pakje met 6 dubbelta- bletten 50 ct. weerd, terwijl mede-redactieur Henk Smit u het een en ander over de K.N.V.B.-Jeugd uit de doeken doet. We kunnen daaraan op-de-valreep nog toevoegen, dat tegen D.F.C. in Dordt gelijk werd gespeeld, door grotendeels 10 Ajacieden. Cruyff werd n.l. na een kwartier uit het veld gestuurd, „wegens bemoeiingen met de leiding". De Dordtenaren hadden zich als taak gesteld Johan uit te scha kelen, hetgeen nu niet direct op prettige wijze gebeurde. Onze man had daar toen wel het een en ander over te vertellen tegen de „ref", die dit niet nam en u weet het. Verder speelden onze tegenstanders zo hetzelfde spelletje als hierboven omschreven in Sittard. („Jong geleerd schijnbaar) zodat ook hier de vraag gesteld moest worden: Heeft deze com petitie inderdaad nog zin Als we verder dan aannemen dat u de Toto-commissie niet ver geet, de Clubavonden-Commissie niet in zijn hemd laat staan (denk er aan: vanaf 15 oktober bij Dubois op de Ceintuurbaan) en voor nemens bent op 10 oktober a.s. de onthulling van het Reynolds- gedenkteken door Marius Koolhaas bij te wonen, wel dan zijn we voorlopig alweer gerust over een prettige sfeer en goede sa menwerking in ons Ajax en halen, niets meer aan de orde zijnde, de kap over onze schrijfmachine. T. M. Wij draaien. Nog niet op volle toeren, maar toch lang niet slecht. Dit mag ik met een gerust hart zeggen, wanneer ik de stand van dit mo ment bezie 5 wedstrijden gespeeld 5 wedstrijden gewonnen 10 punten I Laten wij ons desondanks niet op de borst slaan. Wij zijn er nog lang niet; er ligt nog een lange weg vóór ons Belangrijk voor onze vereniging is, dat het publiek weer vertrouwen in Ajax heeft, ge tuige de meer dan volle tribunes. Wat een pracht gezicht is dat toch. Er heerst weer sfeer in de Meer Onze jongens van het Eerste met hun lei ders en trainer zijn vast van plan te zor gen, dat dit zo blijft, maar hebben daarbij ook uw steun nodig. Moedig hen aan, ver gezel ze op de uitwedstrijden, laat merken, dat u er bent I Neem nu Telstar-Ajax. Wij kwamen met de bus bij het stadion in Velsen aan en wer den daar opgewacht door een grote schare supporters met onze rood-witte kleuren aan vlaggestokken. Daar straalt zo'n warmte van uit en dat hebben we nodig ook in het betaalde voetbal. Het één schakelt het andere niet uit. Zeker niet bij AJAX Aldus, mijne vrienden, liggen er vele span nende weken voor ons. Belangrijk is dat wij het doel van de A.F.C. Ajax niet ver geten: goed voetbal te leveren voor onszelf en voor iedereen, die het goed meent met de hoofdstedelijke club aan de Midden weg. En geloof me, dat zijn er velen Mag ik u verder nog het volgende vragen: Neem op de tribune niet meer ruimte in dan noodzakelijk is. U voorkomt daarmee, dat velen onnodig moeten staan. Volg ook de consignes van de speciaal door ons aangestelde autobewakers op. Het parkeerprobleem dreigt anders op ons ter rein (geheel onnodig) een chaos te worden. Nogmaals parkeerkaarthouders: Gaarne discipline! En dan tot slot nog gaarne even uw bij zondere aandachtMisschien is het bij velen in de vergetelheid geraakt, maar er is na het overlijden van onze onvergetelijke vriend Jack Reynolds een comité opgericht, met als doel te komen tot het doen ver vaardigen van een blijvende herinnering aan onze vroegere trainer. Door allerlei omstandigheden kon aan de uitvoering van die plannen tot nu toe geen gevolg worden gegeven, maar ik kan u zeggen dat vóór de wedstrijd Ajax-Sparta op 10 oktober a.s. de onthulling van een bronzen plaquette, gemetseld in de (nieuwe) Noordelijke overdekte tribune, door ere voorzitter Marius Koolhaas zal worden ver richt. Daarbij zal dan maar neen, laat ik dat als een verrassing bewaren Wel neem ik aan, dat u allemaal op 10 ok tober van bovengenoemde gebeurtenis ge tuige wilt zijn. J. VAN PRAAG DEXTRO ENERGEN is pure druivesuiker, die razendsnel wordt op genomen in het bloed en als glucose wordt opgestapeld in de lever en de spieren. Daar vormt het de direkte energiebron voor ons lichaam, waarvan de prestaties en het uithoudingsvermogen afhankelijk zijn. DEXTRO ENERGEN is de veilige, verantwoorde „oppepper"! 4

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 4