Saint Germain des Prés Ons Eerste A-Juniores-team seizoen 1965/1966 Voor we het vergeten: er is zondag 19 september j.l. „gebekerd". Het bracht ons deze ronde eerst tegen de Volewijckers, waarvan met 50 werd gewonnen. Uitblinker in deze ontmoeting was onzer zijds Joh. Cruyff, die de tegen Telstar gewond geraakte Henk Groot op sublieme wijze verving. Hij maakte twee goals, hetgeen Ko Prins met oerharde schoten navolgde en invaller-rechtsbuiten de Wolf (Sjaak viel uit) smaakte het genoegen in de 5 doelpunten ook zijn aandeel te hebben. Op 7 november a.s. volgt de volgende ontmoeting en wel tegen het Zaanse Z.F.C. Een sprong naar Zondag 26 septemberAjax-Go-Ahead 40! Een uitverkocht huis (24.000 mensen) Henk Groot weer in de ge lederen en de voor deze tijd van het jaar in de voorafgaande dagen wat té hoge temperatuur weer terug op 16 graden, zie daar de gunstige omstandigheden voor een goede partij voetbal. We waren het (ditmaal) met radio-commentator Dick van Rijn eens, dat wanneer de bal meer het werk had gedaan en niet steeds „gebracht" (nogmaals) was geworden de uitslag evengoed 80 had kunnen zijn. Nu opende Henk de score uit een fraaie pass van Piet Keizer. Zo bleef het tot de rust. De Deventenaren waren niet ongevaarlijk in hun uitvallen, doch onze verdediging waarin Tony Pronk een goede partij speelde gaf geen kans. Na de thee was het Piet Keizer die zelf op uiterst fraaie wijze de stand op 20 bracht. Een bijzonder mooi doelpunt. Daarna werd het 30 doordoelman van Zogchel, die de bal tegen Klaas Nuninga trapte, waarna „het ding" in het doel sprong. Ten slotte was het wederom Henk Groot die kort voor tijd er 40 van maakte. We menen met deze korte opsomming van feiten te kunnen vol staan, want dit was ongetwijfeld de wedstrijd „die u ook zag Waar Xerxes gisteren met 32 van D.H.C. won, gaan we in ieder geval deze week nog „Hand-in-Hand met deze Rotterdammers als de twee clubs in het „betaalde" die zonder puntenverlies zijn. Onze medewerkers aan verslagen over Ajax 2, de Amateur-Sectie, alsmede verrichtingen van de Jeugd hebben zich weer flink ge- BOWLING FOR EVERYONE Rembrandtsplein 10 - telefoon 239963 Directie: Carel C. Kamlag en Tom Manders 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 3