frits soetekouw Café „Populair" van de tweede voorzitter u kunt nu autorijles nemen bij in nieuwe simca 1300 a f 8.- per uur u wordt gehaald en gebracht autorijschool frits soetekouw - tel. 0 2903-445 Specialiteit: Verse en Gebakken Mosselen Reguliersbreestraat 51, tel; 231996 Sinds enige jaren is „van onze voorzitter" een zeer lezenswaardig stukje proza, waarin langs grove lijnen het wel en wee van onze vereniging zich afspiegelt. Toch lijkt ook een maandelijks stukje van de voorzitter Amateur voetbal niet misplaatst; onze amateurs krijgen misschien een beet je meer idee, van wat in hun sectie gaande is. Het verheugt mij, dat de laatste tijd de toenadering tot onze zuster- amateurclubs aanmerkelijk beter gaat verlopen. Nog niet zo lang geleden, werden wij té veel voorgesteld als een verlengstuk van de Betalende Afdeling. Maar zo langzamerhand heeft men ook wel bemerkt, dat de amateurs van een Semiprofclub werkelijk echte amateurs zijn. Ik spreek de hoop uit, dat de volledige erkenning hiervan nog dit seizoen zal doorbreken. Sportief gezien, zijn wij dit seizoen bijzonder gunstig gestart. Ik hoop, dat alle jongens ervan overtuigd zullen geraken, dat naast de persoonlijke vreugde die zij aan een goed seizoen zullen heb ben, zij hun Ajax een enorme dienst kunnen gaan bewijzen. De trainingen zaten een beetje in de knel. Vanzelfsprekend hebben wij ons te richten naar de tijden van de Sectie Betaald, maar toch heeft het Amateur Bestuur gemeend zich niet geheel te moeten neerleggen bij de oorspronkelijke indeling. Uit moeilijkheden wordt vaak een pracht oplossing geboren. Zo ook hier. Nog dit seizoen kunnen wij hoogstwaarschijnlijk een noodverlichting in gebruik nemen op de Voorland velden. In het begin van het vorig seizoen, deed ik een beroep op allen die Ajax een goed hart toedragen, om toch vooral ook belang stelling te tonen voor de verrichtingen der Amateurs. Ik kondigde toen een aantal plannetjes aan, die helaas, door mijn uitvallen ge durende practisch het gehele seizoen, geen gestalte kregen. Ik hoop, deze gedane belofte thans te kunnen gaan inlossen. U weet echter nog wel wat toen werd geschreven: „Veel kan er worden gedaan, echter slechts met uw aller steun". Heeft u suggesties of denkt u op de een of andere wijze ons te kunnen helpen, uw sectie amateurvoetbal, zal u gaarne aanhoren. H. A. SMIT Spelmoment uit de bekerwedstrijd Ajax-De Volewijckers (5-0) Ajax-A.D.O. 2-0 (K.N.V.B.-jeugd) - Van Dijk scoort het eerste doelpunt Storing" in de Philips-defensie Ajax-P.S.V. - 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 13