Restaurant ,DE KUIL' vergadering ledenraad AJAX-D.O.S. (2-1) - Vol, hard en dorstig te den Haag tegen S.H.S. in het veld. Het werd een tam partijtje, zoals u 's avonds op het televisiescherm (staan we in de publici teit of niet?) kon zien. Het was ook wel wat té warm om stevig aan te pakken. Met 30 zegevierden de onzen. Ajax II ontmoette in de Meer Overmaas en won (ook al in een wat lustenloze ver toning - wederzijds) met 41. En zo staan we dan aan de vooravond van het nieuwe voetbal seizoen. Wéér voor vele zondagen met spanningen, teleurstellin gen, vreugde en wat de sport al niet kan brengen. Wat het zal wordenAfwachten maar, hoewel er voldoende termen momenteel aanwezig zijn t.a.v. ons eerste, die optimistische verwachtingen rechtvaardigen. Hoewel een bal raar kan rollen In ieder geval spreken wij hier de wens uit die voor alle sport beoefenaars geldt n.l. veel succes en dat de sterkste moge zege vieren! Uiteraard zou het ons allen zeer verheugen indien Ajax daar bij zou zijn! Met onze Honkballers was het dit seizoen niet al-te-best. Martin Bremer schrijft hierover elders meer We hebben ons dit jaar nog (net) in de Hoofdklasse staande kup- nen houden, doch, indien we volgend jaar weer niet op het „rand je" willen staan, zal er een HARD-woordje gesproken moeten wor den Enfin, we behoeven onze Honkbaldeskundigen op dit gebied niets te vertellen. Alvast succes, vrienden. Dat Ajax 2 en Ajax 3 alsmede de Jeugd (nog steeds: Honkbal) zeer succesvol optraden, geeft bovendien een beter vertrouwen voor de toekomst Nog net voor de copy naar de zetter gaat, hebben we de gelegen heid de eerste competitiewedstrijd te releveren. Ajax-D.O.S. 21. Ondanks de zege toch een teleurstellende ontmoeting. Nu is het Rembrandtsplein 7 Tel. 62690 Voor een goed diner of belegd broodje Salades Croquetten enz. natuurlijk zo, dat als „alle ogen gericht zijn opbij wijze van spreken iedere stap van Piet of Co, iedere draai van Klaas, of Sjakie met argus-ogen wordt gevolgd, ja beste mensen, dan valt het wel eens tegenBovendien kregen we een D.O.S. dat in de-verdediging-ging, dat dank zij een bal tegen de lat (Bennie Mulder) op 21 bleef en verder een bikkelhard spelletje op onze fraaie (in jaren niet zo goed geweest) grasmat legde. Daarbij had de „ref" de wedstrijd onvoldoende in handen. Co gaf ons de leiding, waarna de Utrechtenaren door fraai werk van centervoor Tonny v. d. Linden (de beste D.O.S.-speler) via Lof- feld gelijk maakten. In die periode waren de Stichtenaren nog wel gevaarlijk en onze verdediging niet altijd zeker van haar zaak. Het was dan ook maar gelukkig dat doelman Ger Bals er goed het oog in had. In de tweede helft verhoogde Ajax het tempo. D.O.S. redde zich toen zo goed mogelijk door, zoals reeds gezegd, te gaan ver dedigen. Maar Sjaak smaakte het genoegen onze winnende goal te scoren (21). Als wij dan tenslotte nog vermelden dat we „uitverkocht" waren, dat er verder een groot aantal seizoenkaarten verkocht werden enderhalve onze penningmeester zijn „punten" op behoorlijke wijze binnenhaalde, dan kunnen wij hiermede, niet alleen deze éér ste beschouwing van de éérste wedstrijd in het nieuwe seizoen als beëindigd' beschouwen, doch sluiten wij, niets meer aan de „orde" zijnde tevens onze éérste Kroniek in clubblad no. 1 Seizoen 1965-1966. T. M. De Ledenraad zal op dinsdag 21 september a.s. in de bovenzaal van ons Stadion vergaderen. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en behandeling ingekomen stukken. 2. Installatie van de nieuwe leden. 3. Notulen van de vergadering van 1 juli 1963. 4. Verkiezing van 1 lid voor de commissie betaald voetbal. 5. Rondvraag. 6. Sluiting. Kandidaten voor de vacature in de commissie betaald kunnen tot uiterlijk 13 september a.s. door 2 stemgerechtigde leden schrifte lijk aan de secretaris worden opgegeven. (De kandidaat dient ook te voldoen aan het bepaalde in artikel 16 van het huishoudelijk reglement). Aan de kandidaatstelling behoort een schriftelijke verklaring te zijn toegevoegd, waaruit blijkt dat de kandidaat een eventuele benoeming zal aanvaarden. Een kandidaatstelling, die niet aan het bovenstaande voldoet is ongeldig. Secretariaat: Kastelenstraat 21-1 - Amsterdam-11 J. W. Westrik, Secretaris. J. van Praag, Voorzitter. Uiteraard is bovengenoemde oproep tot het bijwonen van de ver gadering op 21 september a.s. alléén bestemd voor elk lid van de ledenraad. De convocatie werd aan ALLE stemgerechtigde Ajax-leden daar om toegezonden, in verband met de CANDIDAAT-STELLING in de vacature: Commissie Betaald Voetbal. 4

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 4