DEXTRO-ENERGEN betaling van contributie etc. seizoen 1965/66 per pakje met 6 dubbelta- bletten 50 ct. Aan de werkende, buitengewone en ondersteunende leden der A.F.C. „Ajax". Waarde clubvrienden, Bij deze deel ik u mede, dat ter vereenvoudiging van de werkzaam heden, verband houdende met de verantwoording van diploma's en de afgifte daarvan, het niet meer mogelijk zal zijn de verschuldigde contributies ten kantore van de A.F.C. Ajax te voldoen. Om voor u de betaling en voor uw administrateur de verantwoor ding van de diploma's zo gemakkelijk mogelijk te maken is er een girostortingskaart gedrukt, welke u bij dit clubblad aantreft. Ik verzoek u het door u totaal verschuldigde bedrag wegens con tributie en eventuele overige diploma's op een der kantoren van het Gemeente Girokantoor te voldoen, waarvoor van vorengenoem de stortingskaart gebruik kan worden gemaakt. Zij die bij genoemd girokantoor een eigen rekening hebben kunnen deze kaart op de gebruikelijke wijze als een overschrijvingskaart gebruiken. Op de achterzijde van de girostortings-overschrijvingskaart dient u aan te geven het diploma, verband houdende met de door u ver schuldigde contributie, alsmede de eventuele door u gewenste dames- en/of kinderkaarten, waarop u aanspraak kunt maken. Op de voorzijde van de stortingskaart dient u uw naam en adres duidelijk en volledig in te vullen, alsmede, zo u bij het girokantoor een eigen rekening hebt, het nummer van uw rekening. Indien de naam en adres op deze kaart ontbreken (hetgeen ver leden jaar veelvuldig voorkwam), dan is het voor de administrateur onmogelijk om na te gaan door wie het bedrag werd gestort. Het is dan niet mogelijk een dergelijke stortingskaart te verwer ken, zodat de toezending van de diploma's uitblijft! Ook dient u erop te letten, dat het juiste bedrag wordt overge maakt. Het overmaken van onjuiste bedragen heeft eveneens tot gevolg, dat vertraging in de afwerking ontstaat. auto-parkeerkaarten Deze kaarten worden uitsluitend ten kantore der A.F.C. Ajax ver strekt tegen contante betaling van 20.en tegen inlevering van de oude autokaart seizoen 1964/65 en wel van 26 juli a.s. tot en met 5 augustus a.s. van 912 uur en van 1415 uur. U dient beslist het voor de autokaart seizoen 1965/66 verschuldig de bedrag ad 20.niet te gireren! houders van gereserveerde plaatsen Om voor het seizoen 1965/66 aanspraak te kunnen maken op de zelfde gereserveerde plaatsen als seizoen 1964/65 dienen de hou ders van deze kaarten deze ten spoedigste, doch uiterlijk voor 20 juli a.s. ten kantore der A.F.C. Ajax in te zenden. Zie toe, dat uw naam en adres er duidelijk op vermeld staan. Aan de hand van deze ingekomen kaarten zullen voor zover mo gelijk de nieuwe kaarten worden verstrekt. Indien uw reserveringskaart 1964/65 niet voor 20 juli a.s. ten kan tore van de A.F.C. Ajax is ingekomen, dan behoudt het bestuur zich het recht voor u een andere plaats aan te wijzen. Om teleurstelling te voorkomen wijs ik u erop, dat de administra teur op zondagen, waarop ons 1e elftal thuis speelt dermate bezet is, dat het hem onmogelijk is diploma's af te geven, zodat u on herroepelijk moet worden teruggewezen. Vertrouwende, dat u allen aan mijn verzoek gevolg geeft, waar door een vlotte afwerking is verzekerd, verblijf ik met clubgroeten, H. G. A. TIMMAN vaststelling contributie en donatie per jaar Werkende en buitengewone leden 40. Ondersteunende leden 55. Juniores A 20. Juniores B ƒ12.50 Pupillen 10. Dameskaarten voor werkende en buitengewone leden en juniores A 25. Dameskaarten voor ondersteunende leden 50. Kinderkaarten 25. Entreegeld 5. Auto-parkeerkaarten 20. Reserveringskaarten 25. DEXTRO ENERGEN is pure druivesuiker, die razendsnel wordt op« genomen in het bloed en als glucose wordt opgestapeld in de lever en de spieren. Daar vormt het de direkte energiebron voor ons lichaam, waarvan de prestaties en het uithoudingsvermogen afhankelijk zijn. DEXTRO ENERGEN is de veilige, verantwoorde „oppepper"! 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 6