Ajax 6-A.F.C. 5 - De A.F.C.-doelman als Ajax-verschrikker Ajax B4-J.O.S. B3 (juniores) - Houding en gebaar van onze doelman meeliep. Ik zal niet in details gaan tre den, want vooral in deze wedstrijd was het niet van belang, wie de doelpunten maak ten of heldendaden in de verdediging heb ben verricht. Jullie hebben het met z'n allen voor elkaar gekregen deze beide kostbare punten aan gene zijde van het IJ mee naar de Meer te nemen". A-Juniores: D.C.G. I—Ajax I 1—6 W.M.S. II—Aajxlll 2—3 Swift II—Ajax IV 1—3 B-Juniores: Ajax II—D.W.G. II 3—1 Ajax IIIVolewijckers II 11 Ajax IVVolewijckers III 20 R.K.A.V.I.C. VII—Ajax V 2—4 Onze A-I juniores stevenden in de afgelo pen periode doelbewust op het kampioen schap af. D.C.G. werd op eigen terrein met duidelijke cijfers verslagen (16). Bas Veerhuis, de sympathieke captain van dit team kon Bestuur en Jeugdcommissie een week later het kampioenschap aanbieden. Door een 10 overwinning op V.V.A. Bra vo, Bas en je mannen. Jullie zijn uit het goede hout gesneden. Met onze A-lll juniores, die in de tweede helft van dit seizoen enige steken hebben laten vallen, is het minder prettig gesteld. Theoretisch heeft dit team nog wel een kans op het kampioenschap, maar dat is dan ook maar heel theoretisch. Bij het ver schijnen van dit clubblad begin mei zijn de meeste beslissingen dan ook al geval len. Zondag 14 maart j.l. won dit team bij W.M.S. A-ll met 2—3. Een heel wat aangenamer geluid kunnen we in deze kolommen laten horen met be trekking tot de A-IV juniores, die het kam pioenschap practisch voor het grijpen heb ben. Aanvoerder Berrier is zich hier dan ook volkomen van bewust en leidt zijn team van de ene overwinning naar de andere. Tegen Swift op het Olympiaplein werd op deze zondag met 13 gewonnen. Nog even volhouden, mannen van de A-IV en het is zover. Over onze B-ll juniores was ik op deze zon dag erg tevreden. Zij wisten een 10 ach terstand om te buigen in een 31 overwin ning. De kleine Vredenbrecht zag ik een fraai doelpunt scoren. Het was een bal, die ineens op het voetje werd genomen. NAGEKOMEN O.V.V.O. A-2—Ajax A-4 1—1 De jongens van O.V.V.O. hebben het ons allerminst gemakkelijk gemaakt. Er werd door onze tegenstanders met een élan en overgave gespeeld, waaraan bij enige Aja- cieden nog al wat mankeerde. Met rust ke ken wij dan ook tegen een 01 achter stand aan. Na de thee ging het beter en wisten wij al gauw gelijk te maken. Niettegenstaande wij een groot veldoverwicht hadden, zijn wij helaas niet verder gekomen dan een gelijk spel 11. Jammer, want dat betekent een verliespunt meer. Wij zijn echter nog on geslagen, doch V.V.A. ligt op de loer. J. H. H. 10

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 10