RONDOM HET JEUGDVOETBAL Zondag 31 januari: geen jeugdvoetbal. In de prille ochtenduren werd het gehele programma afgelast. Zondag 7 februari ging het eindelijk weer! Onze juniores scoorden een groot aantal doelpun ten getuige onderstaande uitslagen. A-Juniores: Ajax 1Zeeburgia 1 52 Ajax 2—Z.S.G.O. 2 12—1 Ajax 3 vrij Meteoor 2Ajax 4 06 B-Juniores: Ajax 1—Z.F.C. 1 5—1 Ajax 2—D.W.V. 2 1—2 Roda 23Ajax 3 20 D.C.G. 5Ajax 4 09 Ajax 5—R.K.A.V.I.C2—5 De wedstrijden van de A-1 en A-2 juniores heb ik beiden gezien, elk met een „half" oog, omdat ze op hetzelfde tijdstip plaats von den. Onze A-1 juniores hebben toch nog de grootste moeite gehad Zeeburgia in de eindfase van de strijd definitief op de knieën te krijgen, want circa 20 minuten voor tijd bedroeg onze voorsprong nog maar 32. Na een afwezigheid van een aantal maanden, was Cor Brouwer weer in onze ploeg teruggekeerd. Zijn blessure was weer helemaal genezen. Cor zal toch nog wel enige weken no dig hebben om zich weer helemaal in te spelen. Over de wedstrijd zelf, die in een 52 overwinning van Ajax eindigde, zal ik kort zijn. Onze nog weinig uit de kluiten gewassen binnenspelers Schemmekes en Bijlsma zonken, wat lichaamskracht betreft, bij de fysiek sterkere Zeeburgianen bijkans in het niet. Wat voetbalinzicht evenwel aangaat, staken zij met kop en schouders boven de wit- hemden uit. Hun passes en acties stichtten steeds weer verwarring in de vijan- Het elftal van de Juniores A1een „topper", met (rechts) de heer C. Jurriaans

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 26