VAN FEIJENOORD xe schoenen BESTE FEIJENOORD VRIENDEN VAN HET SECRETARIAAT JUWELIERS Bouwmeester Gerrand Zeer geachte heer Koolhaas, Bij het klimmen der jafen in de wentelende wieling van het levens- gebeuren, worden de herinneringen van vriendschap meer en meer zoeter. Wij zouden een dissertatie kunnen schrijven over de pret tige verhoudingen, die er sinds jaar-en-dag tussen Ajax en Feijenoord bestaan, die in de loop van vele jaren tot wasdom zijn gekomen tussen vele oude en nieuwe bestuurderen van onze beide clubs. Dat de vriendschap met u, geachte heer Koolhaas, een bijzonder lange staat van dienst heeft is alom bekend en dat is er mede de oorzaak van dat wij voor de wederzijdse gezondheid altijd be langstelling hebben blijven behouden. Ons kwam dezer dagen ter ore dat uw gezondheid weer te wensen overliet en wij lazen vandaag in het door ons gretig gelezen Ajax-Clubnieuws, dat u in het Wilhelmina-Gasthuis bent opgeno men en het spreekt vanzelf dat ons bestuur, waarvan ondergete kende zich in dit opzicht de spreekbuis moge noemen, u toewenst dat u weer spoedig aan de goede kant van het ziekenhuis zult verkeren in een gezondheidstoestand, die niets meer te wensen overlaat. Te gaarne blijft in ons geheugen gegrift de oude spreuk over de „Old soldiers, they never die" en al geven wij toe dat bij het kan telen der jaren de groep van de Laatste der Mohikanen meer en meer uitdunt, wij spreken de hartgrondige wens uit dat u daartoe nog vele, vele jaren zult blijven behoren. Graag wensen wij u dus nogmaals het allerbeste toe en wij zullen het fijn vinden t.z.t. te mogen vernemen, dat u weer in uw woning aan de Oranje Nassau- laan teruggekeerd bent en nadien niet alleen gelegenheid zult heb ben uw eigen club direct en op de voet te volgen, maar zelfs daarnaast nog eens gelegenheid te vinden met uw vrouw de Kuip te frequenteren, waar u, dat weet u maar al te goed, als oude vriend van harte welkom blijft. Moge gezondheid spoedig weer ten volle bezit van u genomen hebben en wees ervan verzekerd, dat uw vrienden van Feijenoord u in dat opzicht als steeds het allerbeste toewensen. Een stevige handdruk van uw Feijenoordvrienden en de hartelijke groeten aan uw vrouw, mogen de uitroeptekens zijn achter de reeds geciteerde goede wensen t.a.v. uw gezondheid! „Er schalt een juichtoon langs de velden", wanneer de oude Marius Koolhaas weer teruggekeerd is in de rijen der voetbal veteranen! Wij weten dat u als Ajaxkei ook de verrichtingen van uw eigen, goede club blijft volgen en in dit verband hopen we van harte dat goede berichten binnen blijven komen over de prestaties van uw keurteam, omdat die er wellicht toe bij kunnen dragen u weer op te veren uit de beslommeringen van thans! Geachte heer Koolhaas, houd er de goede moed in, weet dat er vele voetbalvrienden zijn die met u meeleven en aanvaard nog maals de overtuiging, dat Feijenoord u het allerbeste toewenst! Inmiddels tekenen wij hoogachtend SPORTCLUB „FEIJENOORD" Phida Wolff Jr. Administrateur P.S. Indachtig aan het „Geen woorden maar daden" hebben wij ge meend, deze woorden vergezeld te moeten doen gaan van wat fruit, hetwelk u in de loop van woensdag zal bereiken! Moge u dit in vreugde en gezondheid nuttigen, heer Koolhaas! Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Linnaeusstraat 56 Sarphatipark 48 Haarlemmerdijk 137 Kalverstraat 9 Marius Koolhaas, nog in het Wilhelmina-Gasthuis, maar goed voor uitgaande, stelde ons uw bijzonder hartelijke brief, geachte heer Wolff ter hand, met het verzoek deze in ons Ajax-Nieuws te pu bliceren (bij deze) teneinde in den-brede de sinds zovele jaren bestaande vriendschapsband tussen u en ons nog eens te accen tueren. Vanzelfsprekend zal onze Ere-President, zodra hem dat weer mo gelijk is, u persoonlijk zijn erkentelijkheid betuigen; voorlopig zou den wij langs deze weg zijn tolk (en die van Ajax) willen zijn en u hartelijk dank zeggen voor de „woorden en daden" jegens de zieke betoont. In ieder geval hoopt hij dat het hem gegeven moge zijn t.z.t. als Feijenoord naar de Meer komt, u allen weer de hand te kunnen drukken. Met onze allerbeste wensen voor u allen en verder veel succes, mede natuurlijk namens Marius Koolhaas, groeten wij u hartelijk. Tot ziens, M. MIDDENDORP Voorgesteld als lid: A. H. van Kol Sr. COPY voor het volgend clubnieuws kan DIT KEER tot uiterlijk 19 februari a.s. worden ingezonden. Heiligeweg 1 2, Amsterdam-C Telefoon 36541 23

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 23