sportspecialisten Peppy van dep Kar rotterdam, 2 december 1964 dankbetuiging uit de ziekenkamer Wij leverden de complete uitrustingen voor vele verenigingen en scholen. 10 VESTIGINGEN harten warm klopten voor onze kleuren. Wel kregen we spoedig daarop een dom per door het tegenpunt, dat we zelf scoor den. Het was meer een pech dan wijsheid van de Geleense knapen, die kort daarop tot wel driemaal toe aan het gevaar van een grotere achterstand ontkwamen. Onbeschrijfelijk hoe raar dat modderding weer caprioolde. Het wou weer niet! Voor den d In de tweede helft hielp v. h. Hart ons een stootje en dat was waarachtig zijn be doeling niet. Maar het was 21 en het bleef 2—1. Doorregend tot op de laatste draad maar voldaan voor zover het ons betreft verlieten de liefhebbers en vereerders van Pa Soccer het veld van eer, dat beter modderpoel genoemd kon worden. O Pluvius, lap ons dat niet meer! D. K. Het bestuur en spelers der A.F.C. „AJAX" Adm. Ajax-Stadion Middenweg 401 AMSTERDAM-Oost Mijne Heren, Onze speler Rein Kreijermaat verzocht ons u uit zijn naam hartelijk dank te zeggen voor de vriendelijke belangstelling en de prachtige fruitmand die zijn deel werden tijdens uw bezoek aan zijn ziekbed in de Clarastichting. Hij is daarvan bijzonder onder de indruk gekomen, vertelde ons dat hij u graag zelf een brief had willen schrijven om van die er kentelijkheid kond te doen, doch dat zijn ligging hem helaas niet in staat stelt zulks ten uitvoer te leggen. Wij hebben aan zijn verzoek na tuurlijk spontaan gevolg gegeven en wanneer wij zijn gevoelens van erkentelijkheid vertolken moge u daaruit het bewijs peu ren, hoe zeer uw belangstelling en uw prachtig medeleven onze clubmaat deugd heeft gedaan. Uit deze belangstelling uwer zijds is opnieuw gebleken dat er tussen Ajax en Feijenoord toch oude vriendschapsbanden bestaan en al is het sportieve resultaat van de laatste wedstrijd voor u spijtig afgerond in een nederlaag, opnieuw werd bewezen dat wanneer elftallen het voetbal spelen om zich technisch en tactisch uit te leven en er naar streven het tot een genoeglijk kijkspel voor het publiek te maken, zo'n voetbal partij tot een belevenis wordt. Het doet ons echt veel genoegen dat zowel uw team als het onze waar gemaakt hebben dat er nog goed voetbal mogelijk is en dat wij beiden juist de vaandeldragers mogen zijn van het opkweken van dit genoegen is dubbel aangenaam. In Ajax en Feijenoord, het Amsterdamse en Rotterdamse Rood-Wit, is het speltechnisch kun nen verweven en reeds nu verheugen wij ons op de return t.z.t., ongeacht het eindresultaat. Moge uw team zeer binnenkort de weg terug gevonden hebben in het constructieve voetbal met de daaraan verbonden successen, want dan zal zich daarin niemand meer verheugen dat wij van en bij Feijenoord. Met vriendelijke groeten verblijven wij, SPORTCLUB FEIJENOORD hoogachtend w.g. Phida Wolff Jr. Administrateur. Geachte Ajaxleden en Donateurs, Mag ik u via uw clubblad op een eenvoudige wijze, maar met een gevoel van grote erkentelijkheid, hartelijk dank zeggen voor het geen u voor mij en mijn kinderen ter gelegenheid van Kerstmis hebt gedaan. Nadat reeds eerder het Ajaxbestuur blijk van medeleven had ge geven, was de komst van de heren Hordijk en Kraan daags voor de Kerst met uw gave een ware Kerstboodschap, die door mij en mijn kinderen met ontroering is aanvaard. Onze innige dank voor alles. Mevr. HEUFFT Zaterdagmorgen, 2 januari jl. is Marius Koolhaas met een acute longontsteking in het Wilhelmina Gasthuis opgenomen. Vanaf deze plaats wensen wij onze erepresident namens alle Ajax- vrienden een spoedig algeheel herstel toe, zodat hij zijn bekende hoekje op de „overdekte" binnenkort weer kan innemen. T. M. sportartikelen sportieve confectie speelgoed camping SPORTMAGAZIJN

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 9