Ajax' Masters Voice klinkt immers nooit zonder resultaat tot in de meest talentvolle artiestenhoek In het volgende Ajax Nieuws hierover wellicht meer Het belangrijkste is evenwel, dat u nu reeds noteert op uw kalen der, in uw agenda: 20 maart: Ajax in Krasm.a.w. daar aan wezig te zijn. Bedenk, dat een grote opkomst zeer stimulerend werkt voor de vereniging als zodanig; interesse voor gebeurtenis sen als deze laten niet na invloed te hebben op ons clubleven c.q. (indirect) de verschillende prestaties. Daarom, beste mensen naar Kras!! Omstreeks diezelfde tijd is er ook weer de bijeenkomst van de „Bordjesclub". Wij hebben daar ongeveer 150 „oud-gedienden" in zitten. Maar de opkomst is meestal zo rond de 65 lieden. En zoals gewoonlijkaltijd dezelfde Rood-Witte leeuwen. Vrienden van de bordjesclub (en bent u, meer dan 25 jaar lid zijnde, dat niet allemaal) neemt u zich nu eens voor, dit jaar, op de bijeenkomst aanwezig te zijn. Beslist, u slaat daarna geen jaar meer over! Het comité rekent op u. In december j.l. ontviel ons nog vrij onverwacht André de Kruyff. Hij had al vele jaren te kampen met een ernstige ziekte; destijds reeds waren er ernstige zorgen om zijn behoud. Maar hij vocht zich er doorheen. Iemand met grote wilskracht Helaas moest in de laatste maand toch het einde komen van deze grote Ajacied. Hij ruste in vrede. Elders in dit clubblad vindt u een In Memoriam, geschreven door erevoorzitter Marius Koolhaas. Daar de profsectie een tweede trainer zocht, als assistent van Vick Buckingham, was het volkomen begrijpelijk dat het bestuur besloot (met aanvaarding van de ledenraad), de heer A. H. W. v. d. Veen per 1 januari 1965 als zodanig aan te stellen. Dit houdt ech- Si garenmagazijn H arry Sacksioni VOORVERKOOP: Ajax- en Olympisch Stadion Inleverings-adresAjaxpool Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (wisselaar aanwezig) Rijnstraat 63, Telefoon 726558 ter in dat deze daarmede tevens afscheid neemt als oefenmeester van onze amateurs en wij weten heel zeker, dat dit de Sectie Amateurvoetbal en haar spelers zeer spijt. In de afgelopen zes jaar, dat de heer v. d. Veen deze training verzorgde, was er sprake van een uitstekende sfeer en zeer goede resultaten; niets was hem zowel zondags als in de week teveel voor zijn jongens. Vanaf deze plaats, Janny, namens de amateurs heel veel dank voor alles en veel succes bij de profs!! Ajax prijst zich gelukkig een nieuwe oefenmeester, ter vervan ging van de heer v. d. Veen gevonden te hebben in de persoon van de zeker nog welbekende heer P. Koekebakker, oud-center voor van Blauw-Wit. Op dinsdag 5 januari jl. is hij door zijn voor ganger aan de spelers voorgesteld. Wij roepen de heer Koekebakker een hartelijk welkom toe en wensen hem veel succes in zijn nieuwe functie! Waarmede, vrienden, we er dan weer een streep onder gaan zetten. Het eerste nummer in het nieuwe jaar is er uitde kop is er af en we hopen de volgende ronde weer op tijd bij u in „de bus" te zitten. So long. T. M. i Sint feliciteert Jan en mevrouw Lenz met „dertig jaar bij Ajax 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1965 | | pagina 7